Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

UNIQA Mistrovství ČR U20 / Kutná Hora


kategorie: U20 muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - U20 muži
25. 7. 2015 - 26. 7. 2015

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Jakub Gála Kladno volejbal cz 100.00 Jiří Kraffer TJ Slavia Hradec Králové, z.s. 100.00
2 Ondřej Prokop Beach Service club z.s. 90.00 Václav Berčík Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00
3 Jakub Vála Beach Service club z.s. 80.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 80.00
4 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00 David Pavlovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00
5 Jan Leden Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 60.00 Viktor Bergmann Sportovní klub Meteor Praha 60.00
5 Martin Pavlovský BeachPunk Team z.s. 60.00 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
7 Jan Kasan VK Karlovarsko, z.s. 50.00 Jakub Dvořák VK Ostrava, s.r.o. 50.00
7 Jan Velich Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. 50.00 Adam Viceník Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 50.00
9 Jan Štefko Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Jakub Motyčka VK Ostrava, s.r.o. 40.00
9 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Matyáš Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
9 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
9 Patrik Lakkis 40.00 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
13 Petr Sixta Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Dominik Stasiowski Volejbalový oddíl TJ Lanškroun, z.s. 30.00
13 Richard Vacenovský SK PROSEK PRAHA 30.00 Lukáš Houra 30.00
13 Dominik Šrom Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Matouš Pčola 30.00
13 Jakub Heřman Sportovní klub Meteor Praha 30.00 Filip Střelka Patriot Čelákovice, spolek 30.00
© ČVS 2015-2018