Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

UNIQA Mistrovství ČR U20 / České Budějovice


kategorie: Dívky U20
25. 7. 2015 - 26. 7. 2015

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 100.00 Anna Komárková VK Brno, z.s. 100.00
2 Veronika Písková 90.00 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 90.00
3 Markéta Majdáková 80.00 Tereza Trojanová Beachclub Strahov, z.s. 80.00
4 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 70.00
5 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 60.00 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 60.00
5 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 60.00 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 60.00
7 Veronika Lésková 50.00 Kristýna Pavlovská BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 50.00
7 Veronika Vraná SC SPIRIT Říčany, z.s. 50.00 Julie Havlínová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 50.00
9 Veronika Šikralová VK Brno, z.s. 40.00 Veronika Černíková SK Duhovka Břeclav, z.s. 40.00
9 Eliška Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 40.00 Klára Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 40.00
9 Michaela Jandová 40.00 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
9 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 40.00 Michaela Kroupová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 40.00
13 Tereza Perušičová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 30.00 Hana Makoňová Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 30.00
13 Klára Hřebenová TJ OP Prostějov 30.00 Pavla Kabátová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 30.00
13 Natálie Migasová SK HAMR, z.s. 30.00 Barbora Křečková Beachclub Strahov, z.s. 30.00
13 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 30.00 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 30.00
© ČVS 2015-2018