Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Český pohár / BC Brno


kategorie: Dívky U20
27. 6. 2015 - 28. 6. 2015

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 50.00 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 50.00
2 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 45.00 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 45.00
3 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 40.00 Veronika Černíková SK Duhovka Břeclav, z.s. 40.00
4 Veronika Písková 35.00 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 35.00
5 Markéta Majdáková 30.00 Tereza Trojanová Beachclub Strahov, z.s. 30.00
5 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 30.00 Tereza Slavíková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 30.00
7 Michaela Kroupová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 25.00 Michaela Jandová 25.00
7 Anna Benešová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 25.00 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 25.00
9 Tereza Perušičová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 20.00 Hana Makoňová Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 20.00
9 Patricie Rozsypalová Tělovýchovná jednota Bohemians Praha 20.00 Tereza Francová Beachclub Strahov, z.s. 20.00
9 Zuzana Kožnárková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 20.00 Kristýna Čapková 20.00
9 Veronika Šikralová VK Brno, z.s. 20.00 Adriana Machová 20.00
13 Radka Horáková Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice 15.00 Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. 15.00
13 Amálie Tonová Prague beach team, z.s. 15.00 Leona Mrázková 15.00
13 Markéta Rochowanská Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 15.00 Hana Číčelová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 15.00
13 Kristýna Pavlovská BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 15.00 Veronika Lésková 15.00
17 Karolína Chrobáková Volejbalový oddíl TJ Lanškroun, z.s. 10.00 Tereza Jozová Volejbalový oddíl TJ Lanškroun, z.s. 10.00
17 Barbora Křečková Beachclub Strahov, z.s. 10.00 Natálie Švecová Beachclub Strahov, z.s. 10.00
© ČVS 2015-2018