Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

UNIQA Mistrovství ČR U22 / Pelhřimov


kategorie: Muži
8. 8. 2015 - 9. 8. 2015
  • žádné žádosti o DK
Poznámka 4. 8. 2015: Zápasy č. 1 až 16 budou odehrány na 3 hracích kurtech. Zbytek zápasů na 2 hracích kurtech.
 
Online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Ondřej Perušič Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Tomáš Váňa 40.00
2 David Schweiner Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
3 Jakub Holčík Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 32.00 Jiří Kraffer Kladno volejbal cz 32.00
4 Štěpán Trojan Kladno volejbal cz 28.00 Ondřej Lenc Kladno volejbal cz 28.00
5 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 24.00 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 24.00
5 David Rathous Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
7 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 20.00 Jakub Vála Beach Service club z.s. 20.00
7 Jakub Gála Kladno volejbal cz 20.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 20.00
9 Matěj Drahokoupil Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 16.00 Jakub Drahokoupil Vysokoškolský sportovní klub matematicko-fyzikální fakulty z.s. 16.00
9 Kryštof Volf Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00 Jiří Kawan 16.00
9 Jan Leden Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 16.00 Viktor Bergmann Sportovní klub Meteor Praha 16.00
9 Ondřej Prokop Beach Service club z.s. 16.00 Václav Berčík Tělocvičná jednota Sokol Brno I 16.00
13 Matyáš Podstránský 12.00 David Mokoš 12.00
13 Petr Sixta Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Dominik Stasiowski Volejbalový oddíl TJ Lanškroun, z.s. 12.00
13 Dominik Pavouček SK HAMR, z.s. 12.00 Jakub Heřman Sportovní klub Meteor Praha 12.00
13 David Pavlovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
© ČVS 2015-2018