Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

UNIQA Mistrovství ČR U22 / Jihlava


kategorie: Ženy
8. 8. 2015 - 9. 8. 2015
  • žádné žádosti o DK
Poznámka 4. 8. 2015: Všechny zápasy budou odehrány na 2 hracích kurtech.
 
Online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 40.00 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 40.00
2 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 36.00 Anna Komárková VK Brno, z.s. 36.00
3 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 32.00 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 32.00
4 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 28.00 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 28.00
5 Markéta Majdáková 24.00 Tereza Trojanová Beachclub Strahov, z.s. 24.00
5 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Eva Klimešová SK Hlincovka, z.s. 24.00
7 Veronika Vraná SC SPIRIT Říčany, z.s. 20.00 Julie Havlínová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 20.00
7 Aneta Chrobáková Univerzitní sportovní klub Pardubice, z.s. 20.00 Karolína Chrobáková Volejbalový oddíl TJ Lanškroun, z.s. 20.00
9 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 16.00 Michaela Klimešová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 16.00
9 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 16.00 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 16.00
9 Nora Havlínová 16.00 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 16.00
9 Kateřina Rybková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 16.00 Vladimíra Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 16.00
13 Andrea Zelenková 12.00 Adéla Benediktová VK Brno, z.s. 12.00
13 Daniela Votroubková Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Eliška Rindová Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 12.00
13 Daniela Hárovníková 12.00 Natálie Migasová SK HAMR, z.s. 12.00
13 Anna Kurková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 12.00 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018