Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Hiko Český pohár / Praha, Střešovice


kategorie: Dívky U20
11. 7. 2015 - 12. 7. 2015

Zejména pro mimopražské zde mám upozornění - pozor na kompletní uzavírku strahovského tunelu v době 4-14/7, až budete pospíchat na registraci na turnaj :)

Páteční kvalifikace bude probíhat od 16:00 na 3 kurtech.

Online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 50.00 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 50.00
2 Markéta Majdáková 45.00 Tereza Trojanová Beachclub Strahov, z.s. 45.00
3 Veronika Písková 40.00 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00
4 Julie Havlínová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 35.00 Veronika Vraná SC SPIRIT Říčany, z.s. 35.00
5 Klára Hřebenová TJ OP Prostějov 30.00 Pavla Kabátová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 30.00
5 Kristýna Pavlovská BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 30.00 Veronika Lésková 30.00
7 Eliška Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 25.00 Klára Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 25.00
7 Adriana Machová 25.00 Jiřina Kubešová TJ JUNIOR Brno, z.s. 25.00
9 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 20.00 Michaela Kroupová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 20.00
9 Lucie Pokorná 20.00 Marie Butorová Vavřinec Kladno o.s. 20.00
9 Anna Marie Lauermannová Sportovní klub Meteor Praha 20.00 Andrea Zelenková 20.00
9 Veronika Šikralová VK Brno, z.s. 20.00 Veronika Černíková SK Duhovka Břeclav, z.s. 20.00
13 Amálie Tonová Prague beach team, z.s. 15.00 Leona Mrázková 15.00
13 Natálie Migasová SK HAMR, z.s. 15.00 Barbora Křečková Beachclub Strahov, z.s. 15.00
13 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 15.00 Tereza Francová Beachclub Strahov, z.s. 15.00
13 Natálie Žůrková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 15.00 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 15.00
17 Klára Petrovická TJ Slovan Chabařovice, z.s. 10.00 Šárka Petrovická TJ Slovan Chabařovice, z.s. 10.00
17 Daniela Votroubková Beachclub Strahov, z.s. 10.00 Eliška Rindová Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 10.00
17 Karolína Šprochová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 10.00 Adéla Sobotíková 10.00
17 Anna Demuthová Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 10.00 Tereza Nováková Beach Service club z.s. 10.00
17 Alžběta Rybová Beachclub Strahov, z.s. 10.00 Nela Roštoková 10.00
17 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 10.00 Kateřina Škurková TJ Orion Praha, z.s. 10.00
17 Kristýna Němcová 10.00 Aneta Polívková Prague beach team, z.s. 10.00
17 Michaela Jandová 10.00 Markéta Kadlecová TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA BANÍK PŘÍBRAM 10.00
25 Hana Jerhotová 5.00 Michaela Brunclíková Škola volejbalu z.s. 5.00
25 Martina Hrabová TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší "z.s." 5.00 Petra Maráčková Beach Service club z.s. 5.00
© ČVS 2015-2018