Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Český pohár (oblastní) / Pelhřimov


kategorie: Dívky U20
9. 5. 2015

Update 5.5. 20h

  • start páteční kvalifikace 16:00 (začátek prvních zápasů).

Update 5.5. 22h

  • po odhláškách několika dvojic se snížíl počet startujících dvojic na 16, tj. kvalifikace se nekoná
Update 8.5. 10h

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00
2 Veronika Písková 27.00 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 27.00
3 Veronika Vraná SC SPIRIT Říčany, z.s. 24.00 Klára Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 24.00
4 Michaela Palinková 21.00 Julie Havlínová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 21.00
5 Nicole Šmídová Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 18.00 Michaela Jandová 18.00
5 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 18.00 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00
5 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
5 Daniela Hajná SK Hlincovka, z.s. 18.00 Kateřina Mlčochová Sportovní klub policie České Budějovice, z.s. 18.00
9 Leona Mrázková 12.00 Amálie Tonová Prague beach team, z.s. 12.00
9 Alžběta Rybová Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Nela Roštoková 12.00
9 Tereza Havelcová 12.00 Barbora Křečková Beachclub Strahov, z.s. 12.00
9 Daniela Hárovníková 12.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
13 Johanka Laudová 9.00 Linda Kůrková 9.00
13 Anna Bartušková 9.00 Blanka Dřevikovská 9.00
13 Hana Máchová 9.00 Tereza Oborná 9.00
© ČVS 2015-2018