Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Český pohár (oblastní) / Opava


kategorie: Dívky U20
10. 5. 2015
Update 8.5. 10h

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Anna Komárková VK Brno, z.s. 30.00 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 30.00
2 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 27.00 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 27.00
3 Veronika Lésková 24.00 Kristýna Pavlovská BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00
4 Kateřina Muchová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 21.00 Veronika Šikralová VK Brno, z.s. 21.00
5 Natálie Žůrková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 18.00 Vendula Píšalová 18.00
5 Zuzana Kožnárková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00 Kristýna Čapková 18.00
5 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 18.00 Tereza Pitrová 18.00
5 Veronika Černíková SK Duhovka Břeclav, z.s. 18.00 Aneta Drábková 18.00
9 Petra Reichertová TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 12.00 Rozálie Lahutová 12.00
9 Kateřina Melová 12.00 Martina Smijová Volejbalový klub Kylešovice, z.s. 12.00
9 Lucie Seidlerová 12.00 Michaela Cvancigerová 12.00
9 Lucie Krátká Tělovýchovná jednota Ostrava 12.00 Kateřina Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 12.00
13 Martina Lepková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 9.00 Kateřina Bukvaldová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 9.00
13 Lenka Gengelová Tělovýchovná jednota Ostrava 9.00 Barbora Bartošíková TJ OP Prostějov 9.00
13 Vendula Bajerová 9.00 Lada Kociánová 9.00
13 Kristýna Mařincová 9.00 Tereza Skácelová 9.00
17 Alžběta Pospíšilová Happy Sport Opava, z.s. 6.00 Andrea Seidlerová Happy Sport Opava, z.s. 6.00
© ČVS 2015-2018