Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

O pohár města Kladna Český pohár (oblastní) / Kladno


kategorie: Dívky U20
16. 5. 2015

Update 12.5.

  • Kvalifikace bude od 16:00 (začátek prvních zápasů)
Online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Michaela Kroupová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 30.00 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
2 Natalie Šmídová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 27.00 Michaela Jandová 27.00
3 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Anna Benešová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 24.00
4 Patricie Rozsypalová Tělovýchovná jednota Bohemians Praha 21.00 Tereza Čermáková 21.00
5 Hana Makoňová Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 18.00 Tereza Perušičová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 18.00
5 Dominika Hlavatá 18.00 Kateřina Michalová SK Špaček 18.00
5 Veronika Písková 18.00 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00
5 Michaela Palinková 18.00 Julie Havlínová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 18.00
9 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 12.00 Tereza Francová Beachclub Strahov, z.s. 12.00
9 Eliška Rindová Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 12.00 Daniela Votroubková Beachclub Strahov, z.s. 12.00
9 Lucie Pokorná 12.00 Pavlína Morávková 12.00
9 Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Radka Horáková Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice 12.00
13 Magdalena Podrazilová Beach Service club z.s. 9.00 Natálie Migasová SK HAMR, z.s. 9.00
13 Kamila Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 9.00 Karolína Janoušková 9.00
13 Amálie Tonová Prague beach team, z.s. 9.00 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 9.00
13 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 9.00 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 9.00
17 Silvie Korbelářová 6.00 Linda Kůrková 6.00
17 Martina Hrabová TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší "z.s." 6.00 Petra Maráčková Beach Service club z.s. 6.00
17 Hana Číčelová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 6.00 Markéta Rochowanská Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 6.00
20 Veronika Varhulíková 3.00 Kristýna Čočková 3.00
20 Kristýna Hnízdilová 3.00 Vendula Dušková 3.00
© ČVS 2015-2018