Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Český pohár (oblastní) / Znojmo


kategorie: Dívky U20
17. 5. 2015

update 15.5. 19h

  • po několika odhláškách se nakonec kvalifikace nekoná
Online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Eliška Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 30.00 Klára Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 30.00
2 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 27.00 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 27.00
3 Michaela Kroupová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 24.00 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
4 Veronika Vraná SC SPIRIT Říčany, z.s. 21.00 Leona Mrázková 21.00
5 Kateřina Mlčochová Sportovní klub policie České Budějovice, z.s. 18.00 Daniela Hajná SK Hlincovka, z.s. 18.00
5 Veronika Lésková 18.00 Kristýna Pavlovská BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00
5 Zuzana Kožnárková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00 Kristýna Čapková 18.00
5 Veronika Šikralová VK Brno, z.s. 18.00 Veronika Černíková SK Duhovka Břeclav, z.s. 18.00
9 Natálie Neradilková 12.00 Dominika Zezulová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
9 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
9 Anna Bartušková 12.00 Blanka Dřevikovská 12.00
9 Kamila Krulová Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 12.00 Klára Marušíková Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 12.00
13 Lada Kociánová 9.00 Vendula Bajerová 9.00
13 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 9.00 Vendula Píšalová 9.00
13 Kateřina Bukvaldová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 9.00 Martina Lepková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 9.00
© ČVS 2015-2018