Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Centrální vysavače Husky Český pohár (oblastní) / Praha, Pankrác


kategorie: Dívky U20
23. 5. 2015 - 24. 5. 2015

18. 5. 2015: V sobotu budou odehrány zápasy č. 1 až 38.

20. 5. 2015: Start páteční kvalifikace 15:00

Online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 30.00 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 30.00
2 Veronika Písková 27.00 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 27.00
3 Eliška Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 24.00 Klára Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 24.00
4 Michaela Palinková 21.00 Julie Havlínová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 21.00
5 Michaela Jandová 18.00 Natalie Šmídová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 18.00
5 Anna Marie Lauermannová Sportovní klub Meteor Praha 18.00 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 18.00
7 Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. 15.00 Radka Horáková Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice 15.00
7 Anna Benešová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 15.00 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00
9 Daniela Hajná SK Hlincovka, z.s. 12.00 Kateřina Mlčochová Sportovní klub policie České Budějovice, z.s. 12.00
9 Tereza Trojanová Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Markéta Majdáková 12.00
9 Kateřina Hipčová Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 12.00 Barbora Černá 12.00
9 Klára Hřebenová TJ OP Prostějov 12.00 Pavla Kabátová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 12.00
13 Šárka Petrovická TJ Slovan Chabařovice, z.s. 9.00 Klára Petrovická TJ Slovan Chabařovice, z.s. 9.00
13 Magdalena Podrazilová Beach Service club z.s. 9.00 Natálie Migasová SK HAMR, z.s. 9.00
13 Kateřina Muchová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 9.00 Veronika Šikralová VK Brno, z.s. 9.00
13 Dominika Hlavatá 9.00 Kateřina Michalová SK Špaček 9.00
17 Anna Demuthová Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 6.00 Tereza Nováková Beach Service club z.s. 6.00
17 Hana Makoňová Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 6.00 Tereza Perušičová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 6.00
17 Barbora Vestfálová SK HAMR, z.s. 6.00 Karolína Vlášková SK HAMR, z.s. 6.00
17 Karolína Janoušková 6.00 Kamila Pavlíková Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 6.00
17 Amálie Tonová Prague beach team, z.s. 6.00 Leona Mrázková 6.00
17 Barbora Křečková Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Tereza Havelcová 6.00
17 Adéla Jílková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 6.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 6.00
17 Tereza Francová Beachclub Strahov, z.s. 6.00 Gabriela Prokšová TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 6.00
25 Eliška Rindová Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 3.00 Daniela Votroubková Beachclub Strahov, z.s. 3.00
25 Martina Hrabová TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší "z.s." 3.00 Petra Maráčková Beach Service club z.s. 3.00
25 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.00 Žaneta Holečková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.00
28 Silvie Korbelářová 2.40 Natálie Švecová Beachclub Strahov, z.s. 2.40
28 Johanka Laudová 2.40 Linda Kůrková 2.40
28 Hana Číčelová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 2.40 Markéta Rochowanská Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 2.40
© ČVS 2015-2018