Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Český pohár (oblastní) / Zlín


kategorie: Dívky U20
23. 5. 2015

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 30.00
2 Michaela Kroupová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 27.00 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 27.00
3 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00
4 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 21.00 Tereza Slavíková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 21.00
5 Zuzana Kožnárková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00 Kristýna Čapková 18.00
5 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 18.00 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 18.00
5 Kateřina Bukvaldová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00
5 Lucie Seidlerová 18.00 Michaela Cvancigerová 18.00
9 Dominika Zezulová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Natálie Neradilková 12.00
9 Veronika Černíková SK Duhovka Břeclav, z.s. 12.00 Aneta Drábková 12.00
9 Vendula Píšalová 12.00 Natálie Žůrková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 12.00
9 Tereza Skácelová 12.00 Kristýna Mařincová 12.00
13 Barbora Hajnová Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov 9.00 Anna Vrbková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 9.00
13 Alžběta Pospíšilová Happy Sport Opava, z.s. 9.00 Andrea Seidlerová Happy Sport Opava, z.s. 9.00
13 Eliška Masopustová 9.00 Marika Hradilová VK Prostějov, spolek 9.00
© ČVS 2015-2018