Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Český pohár (oblastní) / Hluboká


kategorie: Dívky U20
30. 5. 2015

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Markéta Majdáková 30.00 Tereza Trojanová Beachclub Strahov, z.s. 30.00
2 Veronika Písková 27.00 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 27.00
3 Veronika Vraná SC SPIRIT Říčany, z.s. 24.00 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
4 Daniela Hajná SK Hlincovka, z.s. 21.00 Kateřina Mlčochová Sportovní klub policie České Budějovice, z.s. 21.00
5 Hana Makoňová Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 18.00 Tereza Perušičová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 18.00
5 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 18.00 Tereza Francová Beachclub Strahov, z.s. 18.00
5 Dominika Hlavatá 18.00 Kateřina Michalová SK Špaček 18.00
5 Klára Hřebenová TJ OP Prostějov 18.00 Pavla Kabátová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 18.00
9 Pavla Candrová SK Hlincovka, z.s. 12.00 Karolína Janoušková 12.00
9 Daniela Hárovníková 12.00 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 12.00
9 Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Lenka Knorová VK Prostějov, spolek 12.00
9 Barbora Černá 12.00 Kateřina Hipčová Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 12.00
13 Kateřina Škurková TJ Orion Praha, z.s. 9.00 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 9.00
13 Michaela Palinková 9.00 Julie Havlínová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 9.00
13 Terezie Beránková 9.00 Tereza Votrubová SK Hlincovka, z.s. 9.00
17 Radka Břicháčková 6.00 Karolína Adamcová Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 6.00
17 Anna Bartušková 6.00 Blanka Dřevikovská 6.00
19 Marie Kajprová 3.00 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 3.00
© ČVS 2015-2018