Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Gala Český pohár (oblastní) / Pňov-Předhradí


kategorie: Dívky U20
6. 6. 2015

Poznámka 1. 6. 2015: Zápasy ve skupinách budou hrány pouze na 2 hrané sety.

Poznámka 2. 6. 2015: 
Zápasy hlavní soutěže budou zahájeny již v 8:30. 
Ředitelem turnaje bude Josef Beneš, tel. 734 528 709, email: benes.josef@generali.com

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Natalie Šmídová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 30.00 Michaela Jandová 30.00
2 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 27.00 Tereza Francová Beachclub Strahov, z.s. 27.00
3 Eliška Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 24.00 Klára Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 24.00
4 Radka Horáková Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice 21.00 Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. 21.00
5 Hana Makoňová Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 18.00 Tereza Perušičová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 18.00
5 Anna Benešová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 18.00 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00
5 Klára Hřebenová TJ OP Prostějov 18.00 Pavla Kabátová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 18.00
5 Julie Havlínová Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 18.00 Michaela Palinková 18.00
9 Klára Petrovická TJ Slovan Chabařovice, z.s. 12.00 Šárka Petrovická TJ Slovan Chabařovice, z.s. 12.00
9 Patricie Rozsypalová Tělovýchovná jednota Bohemians Praha 12.00 Anna Marie Lauermannová Sportovní klub Meteor Praha 12.00
9 Magdalena Podrazilová Beach Service club z.s. 12.00 Veronika Vraná SC SPIRIT Říčany, z.s. 12.00
9 Daniela Hárovníková 12.00 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 12.00
13 Anna Demuthová Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 9.00 Tereza Nováková Beach Service club z.s. 9.00
13 Radka Břicháčková 9.00 Karolína Adamcová Tělovýchovná jednota Bižuterie, z.s. 9.00
13 Tereza Vandasová 9.00 Terezie Beránková 9.00
13 Aylin Saranová 9.00 Jolana Mikulcová Tělocvičná jednota Sokol Jilemnice 9.00
17 Martina Hrabová TJ Baník Rtyně v Podkrkonoší "z.s." 6.00 Petra Maráčková Beach Service club z.s. 6.00
19 Adéla Volejníková 3.00 Markéta Lesinová 3.00
19 Michaela Brunclíková Škola volejbalu z.s. 3.00 Hana Máchová 3.00
19 Kateřina Škurková TJ Orion Praha, z.s. 3.00 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 3.00
© ČVS 2015-2018