Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Český pohár (oblastní) / BA Brno


kategorie: Dívky U20
6. 6. 2015

Update 4/6

  • kvalifikace se nekoná

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 30.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
2 Michaela Kroupová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 27.00 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 27.00
3 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 24.00 Veronika Černíková SK Duhovka Břeclav, z.s. 24.00
4 Kateřina Muchová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 21.00 Veronika Šikralová VK Brno, z.s. 21.00
5 Kristýna Michalčíková Volleyball Club Kroměříž, z.s. 18.00 Tereza Jelínková Volleyball Club Kroměříž, z.s. 18.00
5 Amálie Tonová Prague beach team, z.s. 18.00 Leona Mrázková 18.00
5 Barbora Křečková Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Natálie Migasová SK HAMR, z.s. 18.00
5 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 18.00 Tereza Slavíková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 18.00
9 Zuzana Kožnárková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Kristýna Čapková 12.00
9 Kateřina Bukvaldová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Martina Lepková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
9 Natálie Žůrková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 12.00 Vendula Píšalová 12.00
9 Natálie Neradilková 12.00 Veronika Lésková 12.00
13 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 9.00 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 9.00
13 Adriana Machová 9.00 Štěpánka Hawerlandová TJ JUNIOR Brno, z.s. 9.00
13 Barbora Hajnová Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov 9.00 Lucie Formánková 9.00
© ČVS 2015-2018