Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Staropramen Cool Super Cup / Opava


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
11. 9. 2015 - 13. 9. 2015

Poznámka 8. 9. 2015: Ředitelkou turnaje je Světlana Šťastná, tel. 739477052.

Online výsledky (kvalifikace i hlavní soutěž)

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 100.00 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 100.00
2 Hana Skalníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00 Kristýna Kolocová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 90.00
3 Tereza Vaňková 80.00 Michaela Bláhová Kladno volejbal cz 80.00
4 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00 Nicole Schweiner Prague beach team, z.s. 70.00
5 Karolína Řeháčková Volejbalový klub Hronov, z.s. 60.00 Magdalena Černá Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 60.00
5 Eliška Nováková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 60.00 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 60.00
7 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 50.00 Vladimíra Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 50.00
7 Tereza Kotlasová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 50.00 Daniela Mokrá Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00
9 Diana Jamborová SK HAMR, z.s. 40.00 Martina Jakubšová TJ ABC Braník, z.s. 40.00
9 Silvia Poszmiková SVK 40.00 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 40.00
9 Lenka Kurtinová VK AUSTIN Vsetín z.s. 40.00 Anna Šulcová - Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00
9 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 40.00 Anna Foktová VK Brno, z.s. 40.00
13 Nikola Němcová Volejbal Kozlovice, z.s. 30.00 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
13 Natalie Kolderová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Iveta Kóšová 30.00
13 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 30.00 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 30.00
13 Petra Hroníčková TJ Orion Praha, z.s. 30.00 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 30.00
17 Hana Kučerová SPORTOVNÍ KLUB - VOLEJBAL SLAVIA ORLOVÁ, spolek 20.00 Eliška Kasáková VK Karviná, z.s. 20.00
17 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 20.00 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 20.00
17 Jana Šimanicová SVK 20.00 Michaela Pleskačová VK Brno, z.s. 20.00
17 Alžběta Pospíšilová 20.00 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 20.00
© ČVS 2015-2018