Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

UNIQA Mistrovství ČR U16 / Chodov u K. V.


kategorie: Dívky U20
26. 6. 2015 - 28. 6. 2015

Viz propozice turnaje.

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Andrea Zelenková 20.00 Adéla Benediktová VK Brno, z.s. 20.00
2 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 18.00 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 18.00
3 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 16.00 Natálie Žůrková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 16.00
4 Natálie Szep Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 14.00 Kateřina Kloudová 14.00
5 Martina Lepková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Kateřina Bukvaldová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
6 Alžběta Rybová Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Nela Roštoková 12.00
7 Hana Dropová 10.00 Denisa Gahlerová TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA BANÍK PŘÍBRAM 10.00
8 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 10.00 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00
9 Michaela Ambrožová Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 8.00 Nikol Urbanová Volejbal Červený Kostelec, z.s. 8.00
10 Eliška Masopustová 8.00 Marika Hradilová VK Prostějov, spolek 8.00
11 Nicole Míková Volejbal Přerov, z.s. 8.00 Tereza Modlíková 8.00
12 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 8.00 Anna Vrbková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00
13 Kateřina Kudrlová Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 6.00 Natálie Neradilková 6.00
14 Julie Blahutová 6.00 Kateřina Palkosková Volejbalový klub Jirkov, z.s. 6.00
15 Lucie Hasilová 6.00 Daniela Gundackerová 6.00
16 Natálie Sochovská 6.00 Nikol Součková VK Benešovská 1. volejbalová, z.s. 6.00
17 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 4.00 Alžběta Pospíšilová Happy Sport Opava, z.s. 4.00
18 Nikola Medalová 4.00 Kristýna Pešková 4.00
19 Markéta Mazůrková Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 4.00 Tereza Holá Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 4.00
20 Michaela Brunclíková Škola volejbalu z.s. 4.00 Tereza Oborná 4.00
© ČVS 2015-2018