Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

MEVZA Winter Middle European Championship 2015


kategorie: Ženy
27. 11. 2015 - 29. 11. 2015

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Markéta Sluková 100.00 Barbora Hermannová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 100.00
2 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 90.00 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00
3 Lenka Háječková Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 80.00 Hana Skalníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 80.00
7 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 50.00 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 50.00
9 Diana Žolnerčíková SK HAMR, z.s. 40.00 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 40.00
9 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 40.00
13 Karolína Řeháčková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 30.00
13 Eliška Nováková Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 30.00
13 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 30.00
16 Michaela Bláhová Kladno volejbal cz 25.00 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 25.00
16 Nikola Němcová Red Volley Frýdlant n/O, z.s. 25.00 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 25.00
16 Silvia Poszmiková SVK 25.00 Tina Turnerová SVK 25.00
© ČVS 2015-2018