Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Halové mistrovství ČR U22 2016 / Praha - Střešovice


kategorie: Ženy
2. 4. 2016 - 3. 4. 2016

update 30/3

  • nasazení již vč. DK (žádné nejsou)
  • start kvalifikace Pá od 17h (16.30 prezence)
  • systém páteční kvalifikace - pavouk M16d (s proškrtanými bye zápasy), tj. na 2 porážky, postup do semi = postup do hl. soutěže

update 1/4

  • jedna praktická informace, o víkendu probíhá v Praze půlmaraton, tj. počítejte s nějakým dopravním omezením v centru
  • turnaj je součástí ABV tour, tj. hraje se dle platného hracího řádu ABV, tj. počítejte s nutností stejných dresů

online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Ida Sinisalo FIN 30.00 Nina Ahtiainen FIN 30.00
2 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 27.00 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 27.00
3 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
4 Magdalena Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 21.00 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 21.00
5 Tereza Trojanová Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Nora Havlínová 18.00
5 Anna Popková Sportovní klub Meteor Praha 18.00 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 18.00
7 Denisa Kepplová Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 15.00 Tereza Mezuliánková Tělocvičná jednota Sokol Kostomlaty nad Labem 15.00
7 Veronika Černíková SK Duhovka Břeclav, z.s. 15.00 Adriana Machová 15.00
9 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 12.00 Kateřina Nálezková Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 12.00
9 Kristýna Pavlovská BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Veronika Lésková 12.00
9 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 12.00 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 12.00
9 Zuzana Vajsarová Volejbalový klub Hronov, z.s. 12.00 Silvie Hejzlarová Volejbalový klub Hronov, z.s. 12.00
13 Kristýna Němcová 9.00 Natálie Migasová SK HAMR, z.s. 9.00
13 Daniela Votroubková Beachclub Strahov, z.s. 9.00 Eliška Rindová Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 9.00
13 Ruby Pavoučková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 9.00 Veronika Vraná SC SPIRIT Říčany, z.s. 9.00
13 Magdalena Podrazilová Beach Service club z.s. 9.00 Karolína Janoušková 9.00
17 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 6.00 Kristýna Posltová 6.00
17 Eliška Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 6.00 Klára Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 6.00
19 Anna Demuthová Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 3.00 Nikola Bojčevová Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 3.00
19 Klára Petrovická TJ Slovan Chabařovice, z.s. 3.00 Šárka Petrovická TJ Slovan Chabařovice, z.s. 3.00
21 Radka Horáková Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice 1.50 Lenka Horáková Super amatérský volejbalový oddíl Praha z.s. 1.50
21 Kristýna Kocmanová 1.50 Aneta Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 1.50
© ČVS 2015-2018