ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Halové mistrovství ČR U20 2016 / Praha - Pankrác


kategorie: U20 muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - U20 muži
9. 4. 2016 - 10. 4. 2016

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 David Pavlovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00
2 Jan Velich Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. 45.00 Matyáš Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 45.00
3 Jakub Gála Kladno volejbal cz 40.00 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00
4 Jakub Vála Beach Service club z.s. 35.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 35.00
5 Adam Štoček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Ondřej Nejedlý Sportovní klub Meteor Praha 30.00
5 Martin Pavlovský BeachPunk Team z.s. 30.00 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00
7 Martin Melmuka Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 25.00 Richard Vacenovský SK PROSEK PRAHA 25.00
7 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 25.00 Jakub Rulíšek Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 25.00
9 Jan Knapek Beachklub Ládví z.s. 20.00 Lukáš Houra 20.00
9 Marek Holeček 20.00 Jan Charvát VK Lvi Praha, z.s. 20.00
9 Dominik Stasiowski Volejbalový oddíl TJ Lanškroun, z.s. 20.00 Jakub Heřman Sportovní klub Meteor Praha 20.00
9 Matěj Brož Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00 Jan Bulan 20.00
13 Matyáš Jachnicki Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 15.00 Jindřich Zavadil Prague beach team, z.s. 15.00
13 Matyáš Ježek Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 15.00 Ladislav Toman Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 15.00
13 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 15.00 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 15.00
13 Michael Vodička Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 15.00 Jakub Novotný Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 15.00
17 Ondřej Řezák Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00 František Podborský Sportovní klub Meteor Praha 10.00
17 Dominik Šrom Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 10.00 Matouš Pčola 10.00
17 Adam Podroužek 10.00 Martin Farář 10.00
17 Tomáš Krejčí 10.00 Ondřej Šperl 10.00
17 Tomáš Maceška Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 10.00 Jakub Klem 10.00
17 Oliver Kheil Sport club K3 z.s. 10.00 Vít Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 10.00
17 Tomáš Maixner VK Lvi Praha, z.s. 10.00 Marek Špaček 10.00
© ČVS 2015-2018