Halové mistrovství ČR U20 2016 / Praha - Pankrác


kategorie: Juniorky
9. 4. 2016 - 10. 4. 2016

update 6/4

  • kvalifikace rozšířena na 24 dvojic
  • nasazení finální (již vč. DK)
  • start kvalifikace Pá 13h
online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Ida Sinisalo FIN 50.00 Nina Ahtiainen FIN 50.00
2 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 45.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 45.00
3 Zuzana Kožnárková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 40.00 Veronika Šikralová VK Brno, z.s. 40.00
4 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 35.00 Andrea Zelenková 35.00
5 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 Kateřina Škurková TJ Orion Praha, z.s. 30.00
5 Veronika Lésková 30.00 Kristýna Pavlovská BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 30.00
7 Natálie Migasová SK HAMR, z.s. 25.00 Veronika Vraná SC SPIRIT Říčany, z.s. 25.00
7 Tereza Štěpánková 25.00 Karolína Janoušková 25.00
9 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 20.00 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00
9 Veronika Černíková SK Duhovka Břeclav, z.s. 20.00 Kateřina Muchová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00
9 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00
9 Klára Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 20.00 Magdalena Podrazilová Beach Service club z.s. 20.00
13 Klára Petrovická TJ Slovan Chabařovice, z.s. 15.00 Šárka Petrovická TJ Slovan Chabařovice, z.s. 15.00
13 Kristýna Němcová 15.00 Daniela Hárovníková 15.00
13 Anna Suchánková 15.00 Kateřina Vaňková Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 15.00
13 Dominika Zezulová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00
17 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.00 Alžběta Rybová Beachclub Strahov, z.s. 10.00
17 Barbora Křečková Beachclub Strahov, z.s. 10.00 Eliška Rindová Tělovýchovná jednota Sokol Třebeš, z.s. 10.00
17 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 10.00 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 10.00
17 Radka Horáková Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice 10.00 Lenka Horáková 10.00
17 Anna Marie Lauermannová Sportovní klub Meteor Praha 10.00 Patricie Rozsypalová Tělovýchovná jednota Bohemians Praha 10.00
17 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 10.00
17 Kateřina Bukvaldová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 10.00 Martina Lepková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00
17 Natálie Žůrková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 10.00 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 10.00
25 Kristýna Pešková 5.00 Karolína Červinková 5.00
25 Nela Roštoková 5.00 Ela Bedrníková Beachclub Strahov, z.s. 5.00
27 Anna Demuthová Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 2.00 Nikola Bojčevová Volejbalový sportovní klub Spartak Děčín z.s. 2.00
27 Adéla Paulová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 2.00 Štěpánka Staňková 2.00
27 Lucie Hanková SK HAMR, z.s. 2.00 Natálie Hanková SK HAMR, z.s. 2.00
27 Kristýna Kocmanová 2.00 Aneta Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 2.00
27 Barbora Vrbová 2.00 Linda Kůrková 2.00
27 Eva Krulová 2.00 Nikola Škorpíková 2.00
27 Luisa Vičarová 2.00 Adéla Horáčková Volejbalový oddíl TJ Lanškroun, z.s. 2.00
27 Tereza Příhodová Beach Service club z.s. 2.00 Natálie Sochovská 2.00
© ČVS 2015-2018