Halové mistrovství ČR 2016 / Brno - Viktoria


kategorie: Ženy
26. 3. 2016 - 27. 3. 2016

update 15/3

  • kvalifikace rozšířena na 24 týmů z důvodu velkého zájmu
  • start kvalifikace bude upřesněn

update 18/3

  • doplněny DKA/DKJ (+vyhrazeny 2 místa pro DKP), tj. aktuálně odpovídá rozdělení na hl.soutež/kvalifikaci
update 20/3
  • Kvalifikace na halové MČR žen v Brně bude startovat v pátek 25.3. 10h, prezentace od 9.00-9.30
  • Systém- 24 pavouk na 2 porážky , dva sety do 15 bodů rozdílem 2bodů, třetí set do 10 bodů
update 21/3
  • doplněny výsledky kvalifikace Praha
update 22/3
  • doplněny DKP
 
Online výsledky (hlavní soutěž)
 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00 Hana Skalníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00
2 Kristýna Kolocová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 45.00 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 45.00
3 Ľubica Šipošová SVK 40.00 Lucie Behúnová 40.00
4 Shalayeuskaya Viktoryia 35.00 Siakretava Viktoryia 35.00
5 Magdalena Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Karolína Řeháčková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00
5 Ida Sinisalo FIN 30.00 Nina Ahtiainen FIN 30.00
7 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 25.00 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 25.00
7 Silvia Poszmiková SVK 25.00 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 25.00
9 Michaela Bláhová Kladno volejbal cz 20.00 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 20.00
9 Eliška Nováková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Martina Trpišovská Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 20.00
9 Natalie Kolderová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 20.00
9 Lenka Kurtinová VK AUSTIN Vsetín z.s. 20.00 Anna Šulcová - Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00
13 Zuzana Jurenková Prague beach team, z.s. 15.00 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 15.00
13 Tereza Trojanová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 15.00 Nora Havlínová 15.00
13 Tereza Kotlasová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 15.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00
13 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 15.00 Kateřina Novotná Prague beach team, z.s. 15.00
17 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00
17 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 10.00 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 10.00
17 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 10.00 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 10.00
17 Petra Přerovská Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 10.00 Magda Herudková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 10.00
17 Michaela Sedláčková Knoblochová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 10.00 Kristýna Kolouchová 10.00
17 Iva Hauptová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00 Pavla Rozkydálková 10.00
17 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.00 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 10.00
17 Dita Borková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 10.00 Kateřina Zukalová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 10.00
25 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 5.00 Kristýna Posltová 5.00
26 Veronika Nálezková 2.50 Simona Haluzová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 2.50
26 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 2.50 Kateřina Škurková TJ Orion Praha, z.s. 2.50
28 Andrea Sandanusová SVK 1.25 Barbora Tokošová SVK 1.25
28 Gabriela Němčíková Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 1.25 Adriana Přibylová TJ OP Prostějov 1.25
30 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 0.63 Nikola Němcová 0.63
30 Eva Štorková Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 0.63 Věra Janderová Beachklub Ládví z.s. 0.63
30 Magdalena Podrazilová Beach Service club z.s. 0.63 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 0.63
30 Denisa Kepplová Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 0.63 Tereza Mezuliánková Tělocvičná jednota Sokol Kostomlaty nad Labem 0.63
34 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 0.31 Anna Kurková Happy Sport Opava, z.s. 0.31
34 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 0.31 Andrea Zelenková 0.31
34 Michaela Pejšová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 0.31 Lucie Klosová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 0.31
37 Ella Erteltová 0.16 Denisa Martáková 0.16
37 Veronika Gistrová VTK Křenovice, z.s. 0.16 Emma Erteltová SVK 0.16
37 Karolína Navrátilová Volejbalový klub Královo Pole, z.s. 0.16 Barbora Hajnová Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov 0.16
© ČVS 2015-2018