Staropramen Cool Český pohár / Brno (Sokol)


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: Ženy
3. 6. 2016 - 5. 6. 2016

Poznámka 28. 4. 2016: Hlavní soutěž začíná již v pátek.

Online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Martina Jakubšová TJ ABC Braník, z.s. 70.00 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 70.00
2 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 63.00 Hana Skalníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 63.00
3 Tereza Kotlasová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 56.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 56.00
4 Simona Hronová Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 49.00 Soňa Nováková START B6, z.s. 49.00
5 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00 Nicole Schweiner Prague beach team, z.s. 42.00
5 Natalie Kolderová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 42.00 Michaela Sedláčková Knoblochová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 42.00
7 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 35.00 Sára Olivová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 35.00
7 Ľubica Šipošová SVK 35.00 Nina Herelová SVK 35.00
9 Michaela Pleskačová VK Brno, z.s. 28.00 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 28.00
9 Zuzana Dvořáková Prague beach team, z.s. 28.00 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 28.00
9 Magdalena Černá Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Karolína Řeháčková Volejbalový klub Hronov, z.s. 28.00
9 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 28.00 Anna Šulcová - Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 28.00
13 Ludmila Lojková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 21.00 Radka Kadlečková SK-V 41 Tábor z.s. 21.00
13 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 21.00 Hana Třešňáková 21.00
13 Nora Havlínová 21.00 Eliška Nováková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 21.00
13 Eva Kyrianová Volejbal Rudolfov, z.s. 21.00 Nikola Vandasová Volejbal Rudolfov, z.s. 21.00
17 Michaela Bláhová Kladno volejbal cz 14.00 Tereza Vaňková 14.00
17 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00 Nikola Němcová Volejbal Kozlovice, z.s. 14.00
17 Hana Linková Prague beach team, z.s. 14.00 Kateřina Novotná Prague beach team, z.s. 14.00
17 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 14.00 Anna Foktová VK Brno, z.s. 14.00
17 Barbora Rédl Adamčíková VK Brno, z.s. 14.00 Anna Popková Sportovní klub Meteor Praha 14.00
17 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 14.00 Tereza Pluhařová Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 14.00
17 Petra Hroníčková TJ Orion Praha, z.s. 14.00 Michaela Sedlatá Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 14.00
17 Gabriela Němčíková Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 14.00 Kristýna Hejlová VK Moravská Slávia Brno, z.s. 14.00
25 Magda Herudková 7.00 Petra Přerovská Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 7.00
25 Petra Kopecká TJ Jižní Město Chodov, z.s. 7.00 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 7.00
25 Simona Sladková Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 7.00 Monika Kučková Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 7.00
25 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 7.00 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 7.00
25 Veronika Šikralová VK Brno, z.s. 7.00 Zuzana Kožnárková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 7.00
25 Kristýna Pavlovská BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 7.00 Veronika Černíková SK Duhovka Břeclav, z.s. 7.00
25 Radka Bejčková Prague beach team, z.s. 7.00 Petra Kovaříková Prague beach team, z.s. 7.00
25 Vladimíra Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 7.00 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 7.00
33 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 3.50 Kristýna Posltová 3.50
33 Viktorie Gogová Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 3.50 Kateřina Kociánová TJ Svitavy, z.s. 3.50
35 Simona Haluzová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 1.75 Barbora Jochmanová Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice 1.75
35 Eva Štorková Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 1.75 Věra Janderová Beachklub Ládví z.s. 1.75
35 Michaela Pejšová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 2.63 Aneta Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 1.75
35 Dita Borková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 1.75 Kateřina Zukalová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 1.75
35 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 2.63 Magdalena Podrazilová Beach Service club z.s. 1.75
35 Iva Hauptová TJ ČZU Praha z.s. 1.75 Pavla Rozkydálková 1.75
35 Jiřina Švecová TJ JUNIOR Brno, z.s. 1.75 Štěpánka Hawerlandová TJ JUNIOR Brno, z.s. 1.75
35 Adéla Démar VK Dukla Liberec 1.75 Aneta Weidenthalerová Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 1.75
© ČVS 2015-2018