Staropramen Cool Český pohár / Brno (Sokol)


kategorie: Muži
3. 6. 2016 - 5. 6. 2016

Poznámka 28. 4. 2016: Hlavní soutěž začíná již v pátek.

update 2/6 20h

  • ohláška dvojice z kvalifikace
  • uzávěrka nasazení kvalifikace

Online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Pavel Rotrekl Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 70.00 Ondřej Perušič Beachclub Strahov, z.s. 70.00
2 David Kufa SK HAMR, z.s. 63.00 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 63.00
3 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 56.00 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 56.00
4 Jan Dumek Club Sport Vítkov, z.s. 49.00 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 49.00
5 Robert Kufa Beach Service club z.s. 42.00 Michal Bíza Tělovýchovná jednota PRAGA 42.00
5 Peter Eglseer 42.00 Florian Schnetzer AUT 42.00
7 Julian Hörl 35.00 Daniel Hupfer 35.00
7 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 35.00 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 35.00
9 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 28.00 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 28.00
9 Martin Klapal Volejbal Brno, a.s. 28.00 Pavel Kolář Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 28.00
9 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 28.00 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 28.00
9 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 28.00 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00
13 Tomáš Michalec Beach Volley Club Olomouc 21.00 Dalibor Michalec Beach Volley Club Olomouc 21.00
13 Jan Velich Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. 21.00 Jakub Gála Kladno volejbal cz 21.00
13 Martin David Kladno volejbal cz 21.00 Stanislav Vachoušek Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 21.00
13 Ondřej Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 21.00 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 21.00
17 Milan Moník VK Lvi Praha, z.s. 14.00 Jan Štětka SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 14.00
17 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 14.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 14.00
17 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 14.00 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 14.00
17 Štěpán Smrčka Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 14.00 Tomáš Hakl VK Lvi Praha, z.s. 14.00
17 Jiří Sládek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00 Václav Berčík Club Sport Vítkov, z.s. 14.00
17 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00 David Pavlovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00
17 Jakub Rulíšek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00 Tadeáš Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00
17 Matyáš Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00 Jiří Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00
25 Martin Kabrna BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 7.00 Jan Hanák Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 7.00
25 Jakub Moštěk Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 7.00 David Tříska TJ NETOLICE 1892, z.s. 7.00
25 Dominik Grus Tělocvičná jednota Sokol I Smíchov 7.00 Tomáš Jedlička TJ ABC Braník, z.s. 7.00
25 Jakub Ulč TJ TESLA BRNO z.s. 7.00 Dominik Fořt VK Ostrava, s.r.o. 7.00
25 Jakub Vála Beach Service club z.s. 7.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 7.00
25 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 7.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 7.00
25 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 7.00 Michal Kvapilík SK Kojetín 2016, z.s. 7.00
25 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 7.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 7.00
33 Lukáš Borek BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 5.25 Aleš Kala BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 3.50
33 Vojtěch Mukařovský Blue Volley Ostrava, z.s. 3.50 Jan Štefko Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita, z.s. 3.50
35 Viktor Kozubík Tělocvičná jednota Sokol Brno - jih 1.75 Marek Fiala Volejbal Brno, a.s. 1.75
35 Radek Magrla BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 1.75 Filip Pecserke BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 1.75
35 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 1.75 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 1.75
35 David Zehnálek Orel jednota Pozořice 1.75 Adam Mrázek Tělocvičná jednota Sokol Bučovice 1.75
35 Michal Borski Univerzitní sportovní klub Slávie Ostravská Univerzita, z.s. 1.75 Jan Brauner Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 1.75
35 Jan Kasan Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 1.75 Richard Stanislav Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 1.75
35 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 1.75 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 1.75
35 Tomáš Biječek Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 1.75 Ondřej Křelina Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 1.75
© ČVS 2015-2018