Český pohár, Kutná Hora


kategorie: Muži
31. 7. 2010 - 1. 8. 2010
Kvalifikace začíná v 15:00

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 30.00 Jiří Vokál Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 30.00
2 Dalibor Michalec Beach Volley Club Olomouc 27.00 Tomáš Michalec Beach Volley Club Olomouc 27.00
3 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 24.00 Jan Čáp TJ Sokol Okrouhlice 24.00
4 Ondřej Hromádko Prague beach team, z.s. 21.00 Michal Růčka Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 21.00
5 Vladek Pavelka Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 18.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 18.00
6 Pavel Kolář Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 18.00 Tomáš Božek START B6, z.s. 18.00
7 Filip Hanák TJ Sokol Palkovice 15.00 Michal Provazník Blue Volley Ostrava, z.s. 15.00
8 Tomáš Hrdý 15.00 Tomáš Mužík Tělocvičná jednota Sokol Modřany 15.00
9 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 12.00 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 12.00
10 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Richard Mauler Volejbal Ostrava, s.r.o. 12.00
11 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 12.00 Libor Leikep VK Dukla Liberec 12.00
12 Robert Plaga 12.00 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
13 Václav Kořán Tělocvičná jednota Sokol Praha Košíře 9.00 Pavel Krč Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 9.00
14 Jaroslav Líbal 9.00 Viktor Bažant 9.00
15 Lukáš Kodera VK Karlovarsko, z.s. 9.00 Martin David Kladno volejbal cz 9.00
16 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 9.00 Jan Chalupa Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 9.00
17 Martin Šalplachta 6.00 Martin Kadlc Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 6.00
18 Jan Holakovský TJ Sokol Řepy, z.s. 6.00 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 6.00
19 Michal Caro 6.00 Petr Navrátil Prague beach team, z.s. 6.00
20 Kryštof Havlín BEACHVOLEJBALOVÁ AKADEMIE z.s. 6.00 Jakub Novák SK Dansport Praha, z.s. 6.00
21 Jan Suchánek Tělovýchovná jednota Turnov, z.s. 6.00 Pavel Špringl Tělocvičná jednota Sokol I Smíchov 6.00
22 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 6.00 Michal Koláček Volejbalový klub Benátky nad Jizerou, z.s. 6.00
23 Jan Plaček Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 6.00 Radek Holub Volejbalový klub Znojmo - Přímětice, z.s. 6.00
25 Mikuláš Richter 3.00 Libor Fučík 3.00
26 Adam Kočík Volejbal Praga, z.s. 3.00 Jan Špiller Tělovýchovná jednota Kyje Praha 14, z.s. 3.00
27 Jan Rašín 1.50 Martin Kabrna BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 1.50
© ČVS 2015-2018