Staropramen Cool Český pohár / Pňov


kategorie: Muži
2. 7. 2016 - 3. 7. 2016

Update 29/6: Začátek kvalifikace bude v 15:00. Kvalifikace se bude hrát na 4 kurtech.

 

Online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00
2 David Schweiner Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 63.00 Ondřej Perušič Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 63.00
3 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 56.00 Jaroslav Pavlas Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 56.00
4 Martin David Kladno volejbal cz 49.00 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 49.00
5 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 42.00 Milan Moník VK Lvi Praha, z.s. 42.00
5 Tomáš Hakl VK Lvi Praha, z.s. 42.00 Štěpán Smrčka 42.00
7 Václav Berčík Club Sport Vítkov, z.s. 35.00 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 35.00
7 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 35.00 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 35.00
9 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 28.00 Martin Bárta Beach Service club z.s. 28.00
9 Jakub Holčík Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 28.00 Lukas Demar FRA 28.00
9 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 28.00
9 Ján Namešanský SVK 28.00 Michal Hovorka SVK 28.00
13 Martin Šrámek 21.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 21.00
13 Vojtěch Šebek TJ EMĚ Mělník, z.s. 21.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 21.00
13 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 21.00 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 21.00
13 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 21.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 21.00
17 Ondřej Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 14.00 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 14.00
17 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 14.00 Jan Zvěřina Prague beach team, z.s. 14.00
17 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 14.00 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 14.00
17 Jaroslav Choutka 14.00 Kamil Urban Volleyball Nymburk z.s. 14.00
17 Jiří Medlín Tělocvičná jednota Sokol Praha - Krč 14.00 Martin Votrubec Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 14.00
17 Jakub Vála Beach Service club z.s. 14.00 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 14.00
17 Matěj Kollár SVK 14.00 Tomáš Mužík Tělocvičná jednota Sokol Modřany 14.00
17 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 14.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 14.00
25 Michal Palas Beach Service club z.s. 7.00 Ondřej Šotola Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 7.00
25 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 7.00 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 7.00
27 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 3.50 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 3.50
27 Jan Hanák Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 3.50 Martin Kabrna BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 3.50
27 Petr Šádek Tělocvičná jednota Sokol Řevnice 3.50 Pavel Blaschke TJ ASTRA Zahradní Město, z.s. 3.50
27 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 3.50 Lukáš Brídl Volejbalový klub Chudák pes 3.50
27 Ivo Dědek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.50 Peter Sova SVK 3.50
27 Michal Valík BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 3.50 Jan Kupčík 3.50
© ČVS 2015-2018