ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Staropramen Cool Český pohár / Uherské Hradiště


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
9. 7. 2016 - 10. 7. 2016
Přílohy

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Jan Hadrava Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00 Filip Habr Kladno volejbal cz 70.00
2 Robert Kufa Tělocvičná jednota Sokol Brno I 63.00 Michal Bíza Tělovýchovná jednota Praga, z.s. 63.00
3 Martin Klapal Volejbal Brno, a.s. 56.00 Pavel Kolář Tělovýchovná jednota Holubice, z.s. 56.00
4 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 49.00 Martin Tichý Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 49.00
5 Martin Bárta Beach Service club z.s. 42.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 42.00
5 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 42.00 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 42.00
7 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 35.00 Luděk Filip VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. 35.00
7 David Kufa SK HAMR, z.s. 35.00 David Lenc Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 35.00
9 Stanislav Vachoušek Volejbal Praga, z. s. 28.00 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 28.00
9 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 28.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 28.00
9 Štěpán Smrčka 28.00 Tomáš Hakl 28.00
9 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 28.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 28.00
13 Jakub Motyčka VK Ostrava, s.r.o. 21.00 Jakub Vála Beach Service club z.s. 21.00
13 Martin David Kladno volejbal cz 31.50 Jakub Gála Kladno volejbal cz 21.00
13 Jan Chalupa Tělocvičná jednota Sokol Roztoky u Prahy 21.00 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 21.00
13 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 21.00 Václav Berčík Tělocvičná jednota Sokol Brno I 21.00
17 Tomáš Pavelek Happy Sport Opava, z.s. 14.00 Jan Pavelek Happy Sport Opava, z.s. 14.00
17 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 14.00 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 14.00
17 Tomáš Mužík Tělocvičná jednota Sokol Modřany 14.00 Tomáš Michalec Beach Volley Club Olomouc 14.00
17 Jaroslav Samek 14.00 Matěj Kollár SVK 14.00
17 Daniel Sedlák Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00 David Pavlovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00
17 Martin Pavlovský BeachPunk Team z.s. 14.00 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00
17 Ondřej Šotola Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 14.00 Michal Palas Beach Service club z.s. 14.00
17 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 14.00 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00
25 Lukáš Borek BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 7.00 Aleš Kala BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 7.00
25 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 7.00 Jakub Grohar 7.00
27 Petr Šádek Tělocvičná jednota Sokol Řevnice 3.50 Petr Jassa TJ Svitavy, z.s. 3.50
27 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 3.50 Ivo Dědek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.50
27 Ondřej Křelina BeachPunk Team z.s. 3.50 Lukáš Brídl Volejbalový klub Chudák pes 3.50
27 Radek Magrla BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 3.50 Matěj Zítka BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 3.50
27 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 3.50 Jakub Holčík Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 3.50
27 Martin Kabrna BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 3.50 Jaromír Jurča 3.50
27 Jan Charousek TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 3.50 Ondřej Kroča Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 3.50
© ČVS 2015-2018