ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Staropramen Cool Český pohár / Chodov


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
9. 7. 2016 - 10. 7. 2016

Update 5. 7.: Změna formátu hlavní soutěže. Nově bude hlavní soutěž pro 32 dvojic, model M32skup. Hlavní soutěž se odehraje v sobotní části na 4 kurtech.

 

online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00 Hana Skalníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 70.00
2 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 63.00 Martina Jakubšová TJ ABC Braník, z.s. 63.00
3 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 56.00 Magdalena Černá Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 56.00
4 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 49.00 Sára Olivová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 49.00
5 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 42.00 Hana Třešňáková 42.00
5 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 42.00 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 42.00
5 Michaela Sedláčková Knoblochová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 42.00 Kristýna Kolouchová 42.00
5 Michaela Bláhová Kladno volejbal cz 42.00 Anna Foktová VK Brno, z.s. 42.00
9 Hana Linková Prague beach team, z.s. 28.00 Kateřina Novotná Prague beach team, z.s. 28.00
9 Tereza Perušičová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00 Petra Hroníčková TJ Orion Praha, z.s. 42.00
9 Daniela Mokrá Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 Tereza Kotlasová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 28.00
9 Simona Sladková Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 28.00 Monika Kučková Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 28.00
9 Anna Popková Sportovní klub Meteor Praha 28.00 Anna Šotkovská Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 28.00
9 Anna Šulcová - Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 28.00 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 28.00
9 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00 Nicole Schweiner Prague beach team, z.s. 28.00
9 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 28.00 Gabriela Kotvová Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 28.00
17 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 14.00 Michaela Pleskačová VK Brno, z.s. 14.00
17 Eva Kyrianová Volejbal Rudolfov, z.s. 14.00 Nikola Vandasová Volejbal Rudolfov, z.s. 14.00
17 Ludmila Lojková Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 14.00 Radka Kadlečková SK-V 41 Tábor z.s. 14.00
17 Tereza Trojanová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 14.00 Markéta Majdáková 14.00
17 Alena Pecháčková Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 14.00 Klára Šrámková Beach Service club z.s. 14.00
17 Michaela Sedlatá Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 14.00 Svatava Haníková Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 14.00
17 Eliška Nováková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 14.00 Tereza Vaňková 14.00
17 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 14.00 Vladimíra Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 14.00
25 Terezie Kamešová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 7.00 Denisa Kepplová Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 7.00
25 Eva Štorková Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 7.00 Věra Janderová Beachklub Ládví z.s. 7.00
25 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 7.00 Kristýna Posltová 7.00
25 Petra Kovaříková 7.00 Michaela Majzúnová 7.00
25 Petra Kopecká TJ Jižní Město Chodov, z.s. 7.00 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 7.00
25 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 7.00 Natálie Szep 7.00
© ČVS 2015-2018