Staropramen Cool Český pohár / Praha (ABC Braník)


kategorie: Muži
23. 7. 2016 - 24. 7. 2016

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Milan Moník VK Lvi Praha, z.s. 70.00 Filip Habr Kladno volejbal cz 70.00
2 Donovan Džavoronok Tělocvičná jednota Sokol Brno I 63.00 Jan Hadrava SK HAMR, z.s. 94.50
3 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 56.00 Martin Tichý Tělocvičná jednota Sokol Brno I 56.00
5 Martin Bárta Beach Service club z.s. 42.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 42.00
5 Ondřej Perušič Beachclub Strahov, z.s. 42.00 David Schweiner Beachclub Strahov, z.s. 42.00
7 Tomáš Hakl VK Lvi Praha, z.s. 35.00 Štěpán Smrčka Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 35.00
7 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 35.00 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 35.00
9 Jakub Gála Kladno volejbal cz 28.00 Martin David Kladno volejbal cz 42.00
9 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 28.00 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 28.00
9 Lukas Demar FRA 28.00 Jakub Holčík Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 28.00
9 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 28.00 Stanislav Vachoušek Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 28.00
13 Vojtěch Šebek TJ EMĚ Mělník, z.s. 21.00 Martin Neprášek USK Slavia Plzeň, z.s. 21.00
13 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 21.00 Luděk Filip TJ NETOLICE 1892, z.s. 21.00
13 Martin Lébl Praguevolleyballgames klub z.s. 21.00 Peter Pláteník BEACHVOLLEY SPORT z.s. 21.00
13 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 21.00 Václav Berčík Club Sport Vítkov, z.s. 21.00
17 David Kufa SK HAMR, z.s. 14.00 David Lenc Beachclub Strahov, z.s. 14.00
17 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 14.00 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 14.00
17 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 14.00 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 14.00
17 Vladek Pavelka Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 14.00 Tomáš Pála Beachclub Strahov, z.s. 14.00
17 Jan Čirka TJ ABC Braník, z.s. 14.00 Jonáš Pešek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00
17 Pavel Blaschke TJ LOKOMOTIVA BEROUN z.s. 14.00 Petr Polášek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 14.00
17 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 14.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 14.00
17 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 14.00 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 14.00
25 Tomáš Hrdý Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 7.00 Tomáš Mužík Tělocvičná jednota Sokol Modřany 7.00
25 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 7.00 Petr Jassa Tělocvičná jednota Sokol Modřany 7.00
27 Kamil Urban Volejbalový sportovní club Čelákovice, z.s. 3.50 Jaroslav Choutka TJ Energetik Chvaletice z.s. 3.50
27 Tomáš Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 3.50 Jan Pavelek Sportovní klub AZ Kylešovice 3.50
27 Ondřej Šotola Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.50 Jiří Sládek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.50
27 Jakub Vála Beach Service club z.s. 3.50 Jakub Motyčka Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 3.50
27 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 3.50 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 3.50
27 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 3.50 Jan Charousek TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s. 3.50
27 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 3.50 Michal Kvapilík SK Kojetín 2016, z.s. 3.50
27 Ivo Dědek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 3.50 Martin Kabrna BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 3.50
© ČVS 2015-2018