ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Staropramen Cool Super Cup / Praha (Pankrác)


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
11. 6. 2016 - 12. 6. 2016

Poznámka 17. 5. 2016: Změna místa konání, nově se turnaj odehraje v areálu Beachklubu Pankrác v Praze.

Poznámka 23. 5. 2016: Pro turnaje dospělých Staropramen Cool Super Cup v Praze na Pankráci a Letní pohár v Kutné Hoře konané od 10. do 12. 6. 2016 bude v platnosti tyto úpravy: Stejně složená dvojice se smí přihlásit na Super Cup i na Letní pohár. Pokud bude dvojice ve středu ve 12:00 nasazená do kvalifikace SC a zároveň v hlavní soutěži LP, může dvojice nejdříve absolvovat kvalifikaci SC, poté dle výsledku neprodleně vyrozumět pořadatele LP a řídícího soutěže o své účasti na LP. Úspěch/neúspěch dvojmo přihlášených dvojic bude mít vliv na počet postupujících z kvalifikace LP.
V případě jiného nasazení dvojice do turnajů SC a LP ve středu před 12:00, je dvojice povinna se zúčasnit maximálně jednoho turnaje. Dvojice se sama přes VIS odhlásí z turnaje/turnajů. Pokud dvojice toto nesplní, bude dvojici údělena pokuta stejná jako za neomluvenou neúčast na turnaji.
Jednotliví hráči se nesmí přihlásit na oba turnaje v různém složení dvojic.
Dvojice se mimořádně mohou na oba turnaje přihlásit samy přes VIS, druhou přihlášky není nutno provést emailem řídícímu soutěží.


Online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Martin Tichý Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 100.00 Jindřich Weiss Tělocvičná jednota Sokol Brno I 100.00
2 David Schweiner Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 90.00 Ondřej Perušič Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 90.00
3 Robert Kufa Tělocvičná jednota Sokol Brno I 80.00 Michal Bíza Tělovýchovná jednota Praga, z.s. 80.00
4 Štěpán Smrčka 70.00 Tomáš Hakl 70.00
5 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 60.00 Stanislav Vachoušek Volejbal Praga, z. s. 60.00
5 Martin David Kladno volejbal cz 60.00 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 60.00
7 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 50.00 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 50.00
7 Michal Koláček Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 50.00 Pavel Rotrekl Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 50.00
9 David Kufa SK HAMR, z.s. 40.00 David Lenc Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 40.00
9 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 40.00 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 40.00
9 Ondřej Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 40.00 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 40.00
9 Jan Dumek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Přemysl Kubala PKBVA, z.s. 40.00
13 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 30.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 30.00
13 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 30.00 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 30.00
13 Jakub Gála Kladno volejbal cz 30.00 Jan Velich Tělovýchovná jednota Dolní Benešov, z.s. 30.00
13 Dominik Grus Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov 30.00 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 30.00
17 Josef Kantár Prague beach team, z.s. 20.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 20.00
17 Filip Šťastný Happy Sport Opava, z.s. 20.00 Václav Berčík Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00
17 Ivo Dědek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00 Michal Rázek 20.00
17 Roman Reismüller Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 20.00
21 Lukáš Havlíček Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 15.00 David Hroníček Prague beach team, z.s. 15.00
21 Jakub Vála Beach Service club z.s. 15.00 Michal Palas Beach Service club z.s. 22.50
21 Petr Jassa TJ Svitavy, z.s. 15.00 Jan Pokorný Tělocvičná jednota Sokol I. Smíchov 15.00
21 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 15.00 Michal Kvapilík SK Kojetín 2016, z.s. 15.00
21 Martin Bárta Beach Service club z.s. 15.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 15.00
21 Jan Sequens Prague beach team, z.s. 15.00 Jakub Holčík Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 15.00
21 Ondřej Šotola Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 15.00 Jiří Sládek Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00
21 Martin Václavík Beachklub Ládví z.s. 15.00 Michael Hadrava Volejbalový klub Odolena Voda, z.s. 15.00
© ČVS 2015-2018