Staropramen Cool Super Cup / Praha (Pankrác)


kategorie: Ženy
10. 6. 2016 - 12. 6. 2016

Poznámka 17. 5. 2016: Změna místa konání, nově se turnaj odehraje v areálu Beachklubu Pankrác v Praze.

Online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 100.00 Hana Skalníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 100.00
2 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 90.00 Sára Olivová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 90.00
3 Marloes Wesselink 80.00 Laura Bloem 80.00
4 Nina Herelová SVK 70.00 Ľubica Šipošová SVK 70.00
5 Martina Trpišovská Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 60.00 Eliška Nováková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 60.00
5 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 60.00 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
7 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 50.00 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 50.00
7 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 50.00 Anna Šulcová - Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 50.00
9 Michaela Sedláčková Knoblochová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Kristýna Kolouchová 40.00
9 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Hana Třešňáková 40.00
9 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 40.00
9 Natalie Kolderová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Anna Foktová VK Brno, z.s. 40.00
13 Michaela Bláhová Kladno volejbal cz 30.00 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 30.00
13 Hana Linková Prague beach team, z.s. 30.00 Kateřina Novotná Prague beach team, z.s. 30.00
13 Gabriela Kotvová Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 30.00 Markéta Majdáková 30.00
13 Eva Kyrianová Volejbal Rudolfov, z.s. 30.00 Nikola Vandasová Volejbal Rudolfov, z.s. 30.00
17 Veronika Vraná SC SPIRIT Říčany, z.s. 20.00 Michaela Majzúnová 30.00
17 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 20.00 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 20.00
17 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 20.00 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 20.00
20 Terezie Kamešová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 15.00
20 Zuzana Jurenková Prague beach team, z.s. 15.00 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 15.00
20 Eliška Krejčí VSK MFF UK Praha, z.s. 15.00 Zuzana Vojtíšková TJ Slavoj Břevnov z. s. 15.00
20 Petra Kopecká Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 15.00 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 15.00
20 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00 Nikola Němcová 15.00
20 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00
20 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 15.00 Michaela Sedlatá Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 15.00
20 Vladimíra Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 15.00 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 15.00
© ČVS 2015-2018