ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Staropramen Cool Super Cup / Praha (Pankrác)


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
10. 6. 2016 - 12. 6. 2016

Poznámka 17. 5. 2016: Změna místa konání, nově se turnaj odehraje v areálu Beachklubu Pankrác v Praze.

Online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 100.00 Hana Skalníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 100.00
2 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 90.00 Sára Olivová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 90.00
3 Marloes Wesselink 80.00 Laura Bloem 80.00
4 Nina Herelová SVK 70.00 Ľubica Šipošová SVK 70.00
5 Martina Trpišovská 60.00 Eliška Nováková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 60.00
5 Nicole Schweiner Prague beach team, z.s. 60.00 Martina Williams Tělocvičná jednota Sokol Brno I 60.00
7 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 50.00 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 50.00
7 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 50.00 Anna Šulcová - Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 50.00
9 Michaela Sedláčková Knoblochová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Kristýna Kolouchová 40.00
9 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Hana Třešňáková 40.00
9 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00 Ivana Cebáková VK Brno, z.s. 40.00
9 Natalie Kolderová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Anna Foktová VK Brno, z.s. 40.00
13 Michaela Bláhová Kladno volejbal cz 30.00 Tereza Vaňková 30.00
13 Hana Linková Prague beach team, z.s. 30.00 Kateřina Novotná Prague beach team, z.s. 30.00
13 Gabriela Kotvová Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 30.00 Markéta Majdáková 30.00
13 Eva Kyrianová Volejbal Rudolfov, z.s. 30.00 Nikola Vandasová Volejbal Rudolfov, z.s. 30.00
17 Veronika Vraná SC SPIRIT Říčany, z.s. 20.00 Michaela Majzúnová 30.00
17 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 20.00 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 20.00
17 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 20.00 Michaela Pleskačová VK Brno, z.s. 20.00
20 Terezie Kamešová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 15.00 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 15.00
20 Zuzana Dvořáková Prague beach team, z.s. 15.00 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 15.00
20 Eliška Krejčí 15.00 Zuzana Vojtíšková TJ Slavoj Břevnov z. s. 15.00
20 Petra Kopecká TJ Jižní Město Chodov, z.s. 15.00 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 15.00
20 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00 Nikola Němcová Volejbal Kozlovice, z.s. 15.00
20 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 15.00
20 Petra Hroníčková TJ Orion Praha, z.s. 15.00 Michaela Sedlatá Beachvolejbalový klub Nymburské BOMBY z.s. 15.00
20 Vladimíra Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 15.00 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 15.00
© ČVS 2015-2018