Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Staropramen Cool Super Cup / Slavkov


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
15. 7. 2016 - 17. 7. 2016

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Kristýna Kolocová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 100.00 Michala Frank Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 100.00
2 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00 Hana Skalníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00
3 Mered de Vries 80.00 Julia Wouters 80.00
4 Magdalena Černá Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 70.00 Karolína Řeháčková Volejbalový klub Hronov, z.s. 70.00
5 Martina Jakubšová TJ ABC Braník, z.s. 60.00 Ľubica Šipošová SVK 60.00
5 Michaela Formánková FRA 60.00 Vendula Haragová 60.00
7 Eva Freiberger AUT 50.00 Elisabeth Klopf 50.00
7 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 50.00 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 50.00
9 Pauline Alves 40.00 Erika Fabjan 40.00
9 Ida Sinisalo FIN 40.00 Nina Ahtiainen FIN 40.00
9 Eliška Nováková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Tereza Vaňková 40.00
9 Natalie Kolderová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 40.00
13 Anna Foktová VK Brno, z.s. 30.00 Michaela Bláhová Kladno volejbal cz 30.00
13 Michaela Sedláčková Knoblochová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Kristýna Kolouchová 30.00
13 Eva Kyrianová Volejbal Rudolfov, z.s. 30.00 Nikola Vandasová Volejbal Rudolfov, z.s. 30.00
13 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 30.00 Anna Šulcová - Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00
17 Marie-Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00
17 Petra Kopecká TJ Jižní Město Chodov, z.s. 20.00 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 20.00
17 Hana Linková Prague beach team, z.s. 20.00 Kateřina Novotná Prague beach team, z.s. 20.00
17 Anna Popková Sportovní klub Meteor Praha 20.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00
21 Silvia Poszmiková SVK 15.00 Gabriela Kozmík Tomášeková SVK 15.00
21 Katja Stam 15.00 Puk Stubbe 15.00
21 Ludmila Lojková Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 15.00 Radka Kadlečková SK-V 41 Tábor z.s. 15.00
21 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 15.00 Nikola Němcová Volejbal Kozlovice, z.s. 15.00
21 Simona Sladková Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 15.00 Monika Kučková Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 15.00
21 Petra Hroníčková TJ Orion Praha, z.s. 15.00 Barbora Cidlíková 15.00
21 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 15.00 Vladimíra Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 15.00
21 Michaela Pleskačová VK Brno, z.s. 15.00 Michaela Klimešová VK AUSTIN Vsetín z.s. 15.00
© ČVS 2015-2018