Reprezentace
24. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Lucembursko : CZE - LUX
Reprezentace
25. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Maribor : CZE - ESP
Reprezentace
25. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Lucembursko : CZE - UKR
Reprezentace
26. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Maribor : CZE - SLO
Reprezentace
30. 5. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - FIN
Reprezentace
31. 5. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - UKR
Reprezentace
1. 6. 2024
Ženy - turnaj GEL Tarnow : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2024
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - ROU
ČVS
1. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Karlovy Vary
ČVS
8. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Praha
Reprezentace
15. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
Reprezentace
16. 6. 2024
Ženy - Final Four GEL 2024 - Ostrava
ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Staropramen Cool Super cup / Praha (Ládví)


kategorie: Muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - muži
27. 8. 2016 - 28. 8. 2016

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Adam Parcej POL 100.00 Bartlomiej Dzikowicz POL 100.00
2 Jan Pokersnik SLO 90.00 Nejc Zemljak SLO 90.00
3 Robert Kufa Tělocvičná jednota Sokol Brno I 80.00 Michal Bíza Tělovýchovná jednota Praga, z.s. 80.00
4 David Kufa SK HAMR, z.s. 70.00 David Lenc Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 70.00
5 Sven Vismans 60.00 Mees Blom 60.00
5 Petr Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 60.00 Michal Studničný Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 60.00
7 Ondřej Perušič Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 50.00 David Schweiner Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 50.00
7 Jan Dumek Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00 Martin Lébl TJ ABC Braník, z.s. 50.00
9 Tomáš Pála Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Marcel Mysliveček Prague beach team, z.s. 40.00
9 Martin Šrámek Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00 Martin Tichý Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00
9 Martin Pihera Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00 Ondřej Beneš Beach Volley Club Pňov - Předhradí, z.s. 40.00
9 Jakub Zdybek 40.00 Pawel Lewandowski 40.00
13 Ondřej Přidal VK Lvi Praha, z.s. 30.00 Martin David Kladno volejbal cz 30.00
13 Jakub Gála Kladno volejbal cz 30.00 Roman Reismüller Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 45.00
13 Martin Bárta Beach Service club z.s. 30.00 Ondřej Rédl Beach Service club z.s. 30.00
13 Kamil Radzikowski 30.00 Marcin Szczechowicz 30.00
17 Štěpán Smrčka 20.00 Tomáš Hakl 20.00
17 Miroslav Svoboda Tělovýchovná jednota Lokomotiva - Ingstav, z.s. 20.00 Stanislav Vachoušek Volejbal Praga, z. s. 20.00
17 Jan Suchý TJ NETOLICE 1892, z.s. 20.00 Luděk Filip VSK Slavia JU České Budějovice, z.s. 20.00
17 Tomasz Sinczak 20.00 Robert Zuchowski 20.00
21 Tomáš Pavelek Happy Sport Opava, z.s. 20.00 Jan Pavelek Happy Sport Opava, z.s. 20.00
21 Lukáš Krist Volejbalový klub Roudnice nad Labem, z.s. 20.00 Tomáš Kovář Beach volejbal SK Slavia Praha, občanské sdružení 20.00
21 Jan Čirka TJ Žďár nad Sázavou z.s. 20.00 Vít Pohanka Prague beach team, z.s. 20.00
21 Ondřej Šotola Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Tomáš Karský TJ Hrajeme volejbal z.s. 20.00
21 Radek Dostál SK Kojetín 2016, z.s. 20.00 Michal Kvapilík SK Kojetín 2016, z.s. 20.00
21 Dominik Samec SK HAMR, z.s. 20.00 Martin Svátek SK HAMR, z.s. 20.00
21 Roman Mareš Tělocvičná jednota Sokol Mníšek pod Brdy 20.00 Radovan Makovský Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00
21 Petr Sedláček 20.00 Ondřej Kolder Beachpoint z. s. 20.00
© ČVS 2015-2018