Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Staropramen Cool Super Cup / Praha (Ládví)


kategorie: Ženy
26. 8. 2016 - 28. 8. 2016

update 24/8 17h

  • odhláška dvojice z hl.soutěže
online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Kristýna Kolocová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 100.00 Michala Frank BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 100.00
2 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00 Hana Skalníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00
3 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 80.00 Michaela Vorlová 80.00
4 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 70.00 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 70.00
5 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 60.00 Soňa Nováková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 60.00
5 Martyna Wardak 60.00 Dorota Strag POL 60.00
7 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 50.00 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00
7 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 50.00 Eliška Nováková Beachclub Strahov, z.s. 50.00
9 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 40.00
9 Ludmila Lojková Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Radka Tučková Beachclub Strahov, z.s. 40.00
9 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 40.00 Sára Olivová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00
9 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 40.00 Michaela Bláhová Kladno volejbal cz 40.00
13 Maria Tyndeskov 30.00 Simone Okholm 30.00
13 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 30.00 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 30.00
13 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 30.00 Anna Šulcová - Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00
13 Michaela Sedláčková Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Nora Havlínová 30.00
17 Nikola Vandasová Volejbal Rudolfov, z.s. 20.00 Eva Kyrianová Volejbal Rudolfov, z.s. 20.00
17 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 20.00 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 20.00
17 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 20.00 Kristýna Navio TJ ABC Braník, z.s. 20.00
17 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00 Simona Haluzová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00
21 Kristýna Posltová 20.00 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 20.00
21 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 20.00 Hana Linková Prague beach team, z.s. 20.00
21 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 20.00 Magdalena Podrazilová Beach Service club z.s. 20.00
21 Tereza Trojanová Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Markéta Majdáková 20.00
21 Anna Popková Sportovní klub Meteor Praha 20.00 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 20.00
21 Petra Kovaříková Prague beach team, z.s. 20.00 Michaela Majzúnová 20.00
21 Věra Janderová Beachklub Ládví z.s. 20.00 Terezie Kamešová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00
21 Alexandra Friedrich 20.00 Astrid Munkwitz 20.00
© ČVS 2015-2018