Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Staropramen Cool Super Cup / Praha (Ládví)


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
26. 8. 2016 - 28. 8. 2016

update 24/8 17h

  • odhláška dvojice z hl.soutěže
online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Kristýna Kolocová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 100.00 Michala Frank Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 100.00
2 Šárka Nakládalová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00 Hana Skalníková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 90.00
3 Martina Jakubšová TJ ABC Braník, z.s. 80.00 Michaela Vorlová 80.00
4 Marie-Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 70.00 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 70.00
5 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 60.00 Soňa Nováková START B6, z.s. 60.00
5 Martyna Wardak 60.00 Dorota Strag POL 60.00
7 Tereza Kotlasová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 50.00 Daniela Mokrá Tělocvičná jednota Sokol Brno I 50.00
7 Tereza Vaňková 50.00 Eliška Nováková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 50.00
9 Natalie Kolderová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Kristýna Kolouchová 40.00
9 Ludmila Lojková Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 40.00 Radka Kadlečková SK-V 41 Tábor z.s. 40.00
9 Eliška Davidová Kladno volejbal cz 40.00 Sára Olivová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 40.00
9 Nicole Schweiner Prague beach team, z.s. 40.00 Michaela Bláhová Kladno volejbal cz 40.00
13 Maria Tyndeskov 30.00 Simone Okholm 30.00
13 Michaela Pleskačová VK Brno, z.s. 30.00 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 30.00
13 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 30.00 Anna Šulcová - Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 30.00
13 Michaela Sedláčková Knoblochová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 30.00 Nora Havlínová 30.00
17 Nikola Vandasová Volejbal Rudolfov, z.s. 20.00 Eva Kyrianová Volejbal Rudolfov, z.s. 20.00
17 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 20.00 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 20.00
17 Petra Hroníčková TJ Orion Praha, z.s. 20.00 Kristýna Navio TJ ABC Braník, z.s. 20.00
17 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00 Simona Haluzová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00
21 Kristýna Posltová 20.00 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 20.00
21 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 20.00 Hana Linková Prague beach team, z.s. 20.00
21 Hana Ledvinková Prague beach team, z.s. 20.00 Magdalena Podrazilová Beach Service club z.s. 20.00
21 Tereza Trojanová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Markéta Majdáková 20.00
21 Anna Popková Sportovní klub Meteor Praha 20.00 Anna Šotkovská Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 20.00
21 Petra Kovaříková 20.00 Michaela Majzúnová 20.00
21 Věra Janderová Beachklub Ládví z.s. 20.00 Terezie Kamešová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00
21 Alexandra Friedrich 20.00 Astrid Munkwitz 20.00
© ČVS 2015-2018