Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Pískomil Letní pohár / Olomouc


kategorie: Ženy
25. 6. 2016 - 26. 6. 2016

update 15/6

  • v případě velkého zájmu o turnaj bude v úterý 21/6 rozhodnuto o navýšení kapacity hlavní soutěže na 24 dvojic

update 21/6

  • hl. soutěž zůstává pro 16 dvojic, kvalifikace také pro 16
  • začátek páteční kvalifikace 13:00
update 22/6

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Ivana Cebáková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 40.00 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 40.00
2 Monika Kučková Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 36.00 Simona Hercogová Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 36.00
3 Ludmila Lojková Beachclub Strahov, z.s. 32.00 Radka Tučková Beachclub Strahov, z.s. 32.00
4 Hana Linková Prague beach team, z.s. 28.00 Kateřina Novotná Prague beach team, z.s. 28.00
5 Silvia Poszmiková SVK 24.00 Gabriela Kozmík Tomášeková SVK 24.00
5 Vladimíra Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 24.00 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 24.00
7 Pavla Rozkydálková VK Moravská Slávia Brno, z.s. 20.00 Iva Hauptová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00
7 Anna Popková Sportovní klub Meteor Praha 20.00 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 20.00
9 Zuzana Jurenková Prague beach team, z.s. 16.00 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 16.00
9 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Lenka Valentová Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová 16.00
9 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 16.00 Petra Kopecká Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 16.00
9 Michaela Sedláčková Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 16.00
13 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 12.00 Michaela Kulhánková VK Brno, z.s. 12.00
13 Gabriela Bartošová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 12.00 Anna Komárková VK Brno, z.s. 12.00
13 Kristýna Hejlová VK Moravská Slávia Brno, z.s. 12.00 Barbora Cidlíková Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 12.00
13 Nikola Němcová Red Volley Frýdlant n/O, z.s. 12.00 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
17 Dita Borková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00 Kateřina Zukalová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00
17 Aneta Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00 Michaela Pejšová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00
17 Barbora Jochmanová Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice 8.00 Simona Haluzová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 8.00
17 Eva Štorková Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 8.00 Věra Janderová Beachklub Ládví z.s. 8.00
17 Jana Šimanicová SVK 8.00 Petra Kovaříková Prague beach team, z.s. 8.00
17 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 8.00 Kristýna Posltová 8.00
17 Gabriela Němčíková Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 8.00 Adriana Přibylová TJ OP Prostějov 8.00
© ČVS 2015-2018