Letní pohár / Brno (Sokolák)


kategorie: Ženy
23. 7. 2016 - 24. 7. 2016

Update 19/7: Kvalifikace začne v pátek již v 13.00.

 

Online výsledky:

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Kateřina Valková Volejbalový klub Univerzity Palackého v Olomouci,z.s. 40.00 Martina Jakubšová SK HAMR, z.s. 40.00
2 Michaela Formánková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00 Vendula Haragová TJ Slovácká Slavia Uherské Hradiště, z.s. 36.00
3 Soňa Nováková START B6, z.s. 32.00 Zinaida Liubymova 32.00
4 Eva Kyrianová Volejbal Rudolfov, z.s. 28.00 Nikola Vandasová Volejbal Rudolfov, z.s. 28.00
5 Karolina Danilovičová Prague beach team, z.s. 24.00 Anna Šulcová - Pešková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
5 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 24.00
7 Hana Linková Prague beach team, z.s. 20.00 Kateřina Novotná Prague beach team, z.s. 20.00
7 Tereza Vaňková Vavřinec Kladno o.s. 20.00 Eliška Nováková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 20.00
9 Natalie Kolderová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Lenka Valentová Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová 16.00
9 Simona Hercogová Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 16.00 Monika Kučková Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 16.00
9 Michaela Sedláčková Knoblochová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 16.00 Kristýna Kolouchová 16.00
9 Anna Popková Sportovní klub Meteor Praha 16.00 Anna Šotkovská VK Brno, z.s. 16.00
13 Tereza Perušičová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 12.00 Petra Kovaříková Prague beach team, z.s. 18.00
13 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 12.00 Petra Kopecká Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 12.00
13 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 12.00
13 Veronika Šikralová VK Brno, z.s. 12.00 Adriana Machová 12.00
17 Petra Hroníčková Prague beach team, z.s. 8.00 Gabriela Němčíková Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 8.00
17 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 8.00 Vladimíra Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 8.00
17 Denisa Kepplová Volejbalový sportovní klub Český Krumlov z.s. 8.00 Nora Havlínová 8.00
17 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 8.00 Nicole Dostálová Prague beach team, z.s. 8.00
17 Věra Janderová Beachklub Ládví z.s. 8.00 Markéta Bendíková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 8.00
17 Kristýna Pavlovská BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00 Zuzana Kožnárková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00
17 Veronika Černíková SK Duhovka Břeclav, z.s. 8.00 Simona Haluzová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 8.00
17 Klára Kotasová Volejbalový klub Kylešovice, z.s. 8.00 Nikola Němcová 8.00
25 Barbora Cidlíková Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 4.00 Ludmila Lojková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 4.00
27 Dita Borková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 2.00 Kateřina Zukalová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 2.00
27 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 2.00 Kristýna Posltová 2.00
27 Ella Erteltová 2.00 Emma Erteltová SVK 2.00
27 Markéta Majdáková 2.00 Tereza Trojanová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 2.00
27 Petra Přerovská Sportovní Klub policie KOMETA BRNO z.s. 2.00 Sabina Goldhammerová VTK Křenovice, z.s. 2.00
27 Natálie Migasová SK HAMR, z.s. 2.00 Terezie Kamešová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 2.00
27 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 2.00 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 2.00
27 Barbora Adamčíková Happy Sport Opava, z.s. 3.00 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 2.00
© ČVS 2015-2018