Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Generali Letní pohár / Hranice - Drahotuše


kategorie: Ženy
30. 7. 2016 - 31. 7. 2016

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Zinaida Liubymova 40.00 Michaela Sedláčková Knoblochová Beachclub Strahov, z.s. 40.00
2 Natalie Kolderová Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Kristýna Kolouchová Beachclub Strahov, z.s. 36.00
3 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 32.00 Gabriela Němčíková Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 32.00
4 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 28.00 Petra Kopecká Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 28.00
5 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 24.00 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00
5 Anna Dostálová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Eva Dostálová - Emingerová TJ ČZU Praha z.s. 24.00
7 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 20.00 Dita Borková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 30.00
7 Klára Kotasová Volejbalový klub Kylešovice, z.s. 20.00 Veronika Zamykalová Volejbalový klub Kylešovice, z.s. 20.00
9 Ella Erteltová 16.00 Emma Erteltová SVK 16.00
9 Kristýna Michalčíková Volleyball Club Kroměříž, z.s. 16.00 Tereza Jelínková Volleyball Club Kroměříž, z.s. 16.00
9 Tereza Pecníková Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. 16.00 Markéta Brožová TJ ODRY, z.s. 24.00
9 Barbora Cidlíková Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 16.00 Simona Hercogová Tělocvičná jednota Sokol Dobřichovice 16.00
© ČVS 2015-2018