ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Generali Letní pohár / Hranice - Drahotuše


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
30. 7. 2016 - 31. 7. 2016

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Zinaida Liubymova 40.00 Michaela Sedláčková Knoblochová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 40.00
2 Natalie Kolderová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 36.00 Kristýna Kolouchová 36.00
3 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 32.00 Gabriela Němčíková Tělocvičná jednota Sokol Šternberk 32.00
4 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 28.00 Petra Kopecká TJ Jižní Město Chodov, z.s. 28.00
5 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 24.00 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00
5 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Eva Dostálová - Emingerová TJ ČZU Praha z.s. 24.00
7 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 20.00 Dita Borková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 30.00
7 Klára Kotasová Vysokoškolský sportovní klub VŠB - TU Ostrava 20.00 Veronika Zamykalová 20.00
9 Ella Erteltová 16.00 Emma Erteltová SVK 16.00
9 Kristýna Michalčíková Volleyball Club Kroměříž, z.s. 16.00 Tereza Jelínková Volleyball Club Kroměříž, z.s. 16.00
9 Tereza Pecníková Volejbalový klub Valašské Meziříčí z.s. 16.00 Markéta Brožová 24.00
9 Barbora Cidlíková 16.00 Simona Sladková Tělocvičná jednota Sokol Vyšehrad 16.00
© ČVS 2015-2018