ČVS
22. 6. 2024
Celostátní festival - minivolejbal - Ostrava
Reprezentace
4. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
5. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
6. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
7. 7. 2024
Ženy - Challenger Cup - Filipíny - Manila
Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Letní pohár / Koryčany


kategorie: Ženy
žebříček pro zapsání bodů: ABV - ženy
6. 8. 2016 - 7. 8. 2016

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Eliška Nováková Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 40.00 Tereza Vaňková 40.00
2 Anna Foktová VK Brno, z.s. 36.00 Michaela Bláhová Kladno volejbal cz 36.00
3 Radka Kadlečková SK-V 41 Tábor z.s. 32.00 Anna Dostálová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 32.00
4 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 28.00 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 28.00
5 Natalie Kolderová Dráčkova jazyková mateřská škola Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Lenka Valentová Tělocvičná jednota Sokol Česká Třebová 24.00
5 Michaela Pleskačová VK Brno, z.s. 24.00 Kateřina Muzikářová TJ OP Prostějov 24.00
7 Simona Haluzová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00 Markéta Stará Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00
7 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 20.00 Lucie Pokorná 20.00
9 Hana Linková Prague beach team, z.s. 16.00 Kateřina Novotná Prague beach team, z.s. 16.00
9 Eva Kyrianová Volejbal Rudolfov, z.s. 16.00 Nikola Vandasová Volejbal Rudolfov, z.s. 16.00
9 Petra Hroníčková TJ Orion Praha, z.s. 16.00 Kristýna Navio TJ ABC Braník, z.s. 16.00
9 Kristýna Hejlová VK Moravská Slávia Brno, z.s. 16.00 Iva Hauptová TJ ČZU Praha z.s. 16.00
13 Kristýna Posltová 12.00 Tereza Kvapilová Beach Volley Vratislavice n. N. z.s. 12.00
13 Barbora Rédl Adamčíková VK Brno, z.s. 12.00 Lenka Dudlová Prague beach team, z.s. 12.00
13 Petra Kopecká TJ Jižní Město Chodov, z.s. 12.00 Miroslava Lišková Kladno volejbal cz 12.00
13 Štěpánka Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 12.00 Vladimíra Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 12.00
17 Dita Borková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00 Kateřina Zukalová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 8.00
17 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 8.00 Natálie Žůrková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 8.00
© ČVS 2015-2018