Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

O pohár města Kladna Český pohár (oblastní) / Kladno


kategorie: Dívky U20
7. 5. 2016

oblastní Český pohár

update 4/5

  • Kvalifikace začíná v 16:00 (začátek úvodních zápasů)
update 5/5
  • ohláška dvojice z kvalifikace
update 6/5 8h
  • ohláška dvojice z kvalifikace
update 6/5 12h

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Tereza Perušičová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 40.00 Veronika Vraná SC SPIRIT Říčany, z.s. 40.00
2 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00 Michaela Kroupová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 36.00
3 Anna Benešová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 32.00 Tereza Francová Beachclub Strahov, z.s. 32.00
4 Kateřina Vaňková Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 28.00 Anna Suchánková 28.00
5 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 24.00 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
5 Alžběta Rybová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Barbora Křečková Beachclub Strahov, z.s. 24.00
5 Františka Skalická Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 24.00 Kateřina Havrlantová Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 24.00
5 Natálie Žůrková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 24.00 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 24.00
9 Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Radka Horáková Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice 20.00
9 Šárka Petrovická TJ Slovan Chabařovice, z.s. 20.00 Klára Petrovická TJ Slovan Chabařovice, z.s. 20.00
9 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00
9 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 20.00 Amálie Tonová Prague beach team, z.s. 20.00
13 Marie Kajprová 10.00 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 10.00
13 Natálie Migasová SK HAMR, z.s. 10.00 Kristýna Němcová 10.00
13 Patricie Rozsypalová Tělovýchovná jednota Bohemians Praha 10.00 Pavla Nekvapilová 10.00
13 Tereza Karasová Kladno volejbal cz 10.00 Pavlína Morávková 10.00
17 Linda Kůrková 5.00 Natálie Švecová Beachclub Strahov, z.s. 5.00
17 Anna Štěpánková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 5.00 Zuzana Petrová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 5.00
17 Pavlína Selingerová 5.00 Michaela Brunclíková Škola volejbalu z.s. 5.00
20 Markéta Rochowanská Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 2.50 Adéla Benediktová VK Brno, z.s. 2.50
20 Adéla Šestáková VK Lvi Praha, z.s. 2.50 Natálie Rendlová 2.50
20 Kateřina Brejchová 2.50 Anita Volfová Volejbalový klub Tuchlovice z.s. 2.50
© ČVS 2015-2018