Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Pískomil Český pohár (oblastní) / Olomouc


kategorie: Dívky U20
8. 5. 2016

update 26/4

  • Posun termínu hlavní soutěže na neděli 8. 5. 2016.

update 5/5

  • kvalifikace od 16h (začátek prvních zápasů)

update 5/5 23h

  • odhláška dvojice z kvalifikace, tím se kvalifikace ruší a všech 16 dvojic je přímo v nedělní hl.soutěži

online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 40.00 Kristýna Adamčíková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 40.00
2 Kristýna Pavlovská BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00 Veronika Černíková SK Duhovka Břeclav, z.s. 36.00
3 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 32.00 Lucie Pokorná 32.00
4 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 28.00 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 28.00
5 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Andrea Zelenková 24.00
5 Natálie Migasová SK HAMR, z.s. 24.00 Veronika Vraná SC SPIRIT Říčany, z.s. 24.00
5 Veronika Šikralová VK Brno, z.s. 24.00 Zuzana Kožnárková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00
5 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 24.00 Hana Boštíková Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 24.00
9 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00 Kateřina Škurková TJ Orion Praha, z.s. 20.00
9 Kateřina Muchová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00 Aneta Drábková 20.00
9 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 20.00 Kateřina Bukvaldová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 20.00
9 Štěpánka Staňková 20.00 Adéla Paulová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 20.00
13 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00
13 Dominika Zezulová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00 Jana Chudíková 10.00
13 Luisa Vičarová 10.00 Adéla Horáčková Volejbalový oddíl TJ Lanškroun, z.s. 10.00
© ČVS 2015-2018