Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Český pohár (oblastní) / Znojmo


kategorie: Dívky U20
14. 5. 2016

update 10/5

  • v areálu koupaliště Pohoda Únanov, kde se bude odehrávat sobotní i nedělní základní skupiny + sobotní kvalifikace, nelze zajistit organizačně - pořadatelsky občerstvení a bufet. Hráči a hráčky si musí zabezpečit občerstvení samostatně. V areálu ZŠ Přímětice bude bufet zajištěn v plném rozsahu – teplé i studení nápoje+i jídlo

 

online výsledky kvalifikace + hl.soutěž

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Zuzana Kožnárková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 40.00 Veronika Šikralová VK Brno, z.s. 40.00
2 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00 Andrea Zelenková 36.00
3 Kristýna Pavlovská BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 32.00 Veronika Černíková SK Duhovka Břeclav, z.s. 32.00
4 Kristýna Němcová 28.00 Veronika Vraná SC SPIRIT Říčany, z.s. 28.00
5 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 24.00 Lucie Pokorná 24.00
5 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Kateřina Bukvaldová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00
5 Tereza Perušičová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 24.00 Michaela Kroupová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 24.00
5 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 24.00 Tereza Grygarová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 24.00
9 Adéla Paulová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 20.00 Štěpánka Staňková 20.00
9 Františka Skalická Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 20.00 Kateřina Havrlantová Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 20.00
9 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 20.00 Natálie Žůrková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 20.00
9 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 20.00
13 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00 Aneta Weidenthalerová VK Prostějov, spolek 10.00
13 Dominika Zezulová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00 Martina Lepková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00
13 Vendula Píšalová 10.00 Petra Reichertová TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 10.00
13 Kateřina Muchová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00 Kristýna Čapková 10.00
17 Barbora Hajnová Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov 5.00 Helena Pešková Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov 5.00
17 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 5.00 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 5.00
17 Ela Bedrníková Beachclub Strahov, z.s. 5.00 Linda Kůrková 5.00
© ČVS 2015-2018