Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

BEACHWELL Český pohár (oblastní) / Pelhřimov


kategorie: Dívky U20
15. 5. 2016

update 13/5

  • sobotní kvalifikace od 16:00

online výsledky - kvalifikace + hl.soutěž

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Daniela Resová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 40.00 Tereza Kotlasová Beachclub Strahov, z.s. 40.00
2 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 36.00
3 Tereza Pluhařová VK Brno, z.s. 32.00 Natálie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 32.00
4 Veronika Vraná SC SPIRIT Říčany, z.s. 28.00 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 28.00
5 Tereza Francová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Anna Benešová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 24.00
5 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 24.00 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 24.00
5 Michaela Kroupová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 24.00 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
5 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00
9 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 20.00 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 20.00
9 Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Radka Horáková Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice 20.00
9 Barbora Křečková Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Alžběta Rybová Beachclub Strahov, z.s. 20.00
9 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 20.00 Amálie Tonová Prague beach team, z.s. 20.00
13 Marie Kajprová 10.00 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 10.00
13 Daniela Hárovníková 10.00 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.00
13 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 10.00 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 10.00
13 Kateřina Továrková SK Kometa Praha, z.s. 10.00 Nikola Škorpíková 10.00
17 Pavlína Selingerová 5.00 Michaela Brunclíková Škola volejbalu z.s. 5.00
17 Neli Kozlerová Beachwell Pelhřimov 5.00 Kristýna Sochorková Tělovýchovná jednota Spartak Pelhřimov, z.s. 5.00
20 Kateřina Heranová TJ Orion Praha, z.s. 2.50 Markéta Rochowanská Sportovní klub Španielka Řepy z.s. 2.50
© ČVS 2015-2018