Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Český pohár (oblastní) / Brno (Sokol)


kategorie: Dívky U20
21. 5. 2016

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Lucie Pokorná 40.00 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 40.00
2 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 36.00 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
3 Kristýna Pavlovská BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 32.00 Veronika Černíková SK Duhovka Břeclav, z.s. 32.00
4 Alena Ružbaská 28.00 Emma Erteltová SVK 28.00
5 Veronika Šikralová VK Brno, z.s. 24.00 Zuzana Kožnárková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00
5 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
5 Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Radka Horáková Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice 24.00
5 Veronika Vraná SC SPIRIT Říčany, z.s. 24.00 Natálie Migasová SK HAMR, z.s. 24.00
9 Kateřina Melová 20.00 Natálie Žůrková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 20.00
9 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 20.00 Kateřina Bukvaldová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 20.00
9 Veronika Lésková 20.00 Kateřina Muchová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 20.00
9 Daniela Hárovníková 20.00 Kristýna Němcová 20.00
13 Dominika Zezulová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00 Martina Lepková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 10.00
13 Kristýna Čapková 10.00 Aneta Drábková 10.00
13 Vendula Píšalová 10.00 Petra Reichertová TJ Lokomotiva Plzeň z.s. 10.00
13 Aneta Weidenthalerová VK Prostějov, spolek 10.00 Adéla Stavinohová VK Prostějov, spolek 10.00
17 Barbora Hajnová Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov 5.00 Helena Pešková Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov 5.00
17 Michaela Cvancigerová 5.00 Lucie Seidlerová 5.00
17 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 5.00 Tereza Pitrová 5.00
© ČVS 2015-2018