Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Český pohár (oblastní) / Hluboká n/Vltavou


kategorie: Dívky U20
22. 5. 2016

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Michaela Kroupová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 40.00 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 40.00
2 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00 Andrea Zelenková 36.00
3 Veronika Vraná SC SPIRIT Říčany, z.s. 32.00 Kristýna Němcová 32.00
4 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 28.00 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 28.00
5 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 24.00 Amálie Tonová Prague beach team, z.s. 24.00
5 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 24.00 Berenika Dominiková Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 24.00
5 Anna Benešová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 24.00 Tereza Francová Beachclub Strahov, z.s. 24.00
5 Adéla Paulová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 24.00 Kateřina Svobodová 24.00
9 Marie Kajprová 20.00 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 20.00
9 Alžběta Rybová Beachclub Strahov, z.s. 20.00 Barbora Křečková Beachclub Strahov, z.s. 20.00
9 Daniela Hárovníková 20.00 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 20.00
9 Linda Kůrková 20.00 Nela Roštoková 20.00
13 Pavlína Selingerová 10.00 Michaela Brunclíková Škola volejbalu z.s. 10.00
13 Ela Bedrníková Beachclub Strahov, z.s. 10.00 Barbora Vrbová 10.00
13 Helena Estella Harrisová Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 10.00 Adéla Jírovcová SK Hlincovka, z.s. 10.00
13 Nikola Mazáčová Sportovní Klub školy ZŠ Mikulova Praha, spolek 10.00 Zuzana Petrová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 10.00
© ČVS 2015-2018