Český pohár (celostátní) / Praha (Ládví)


kategorie: Juniorky
11. 6. 2016 - 12. 6. 2016

Poznámka 7. 6. 14:15: Kvalifikace je rozšířena na 18 dvojic. Dvojice budou rozděleny do 6 skupin po třech dvojicích. Ve skupině budou dvojice hrát "každý s každým" na 2 vítězné sety do 21 bodů (případný 3. set do 15 bodů). Vítězové skupin (celkem 6 dvojic) postoupí do hlavní soutěže.

update 9/6

  • odhláška dvojice z kvalifikace

Online výsledky

 

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 60.00 Lucie Pokorná 60.00
2 Anna Šotkovská VK Dukla Liberec 54.00 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 54.00
3 Veronika Černíková SK Duhovka Břeclav, z.s. 48.00 Kristýna Pavlovská BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 48.00
4 Veronika Vraná SC SPIRIT Říčany, z.s. 42.00 Kristýna Němcová 42.00
5 Andrea Zelenková 36.00 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00
5 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 36.00 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 36.00
7 Tereza Perušičová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 30.00 Hana Makoňová Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 30.00
7 Veronika Šikralová VK Brno, z.s. 30.00 Zuzana Kožnárková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 30.00
9 Kateřina Svobodová 24.00 Adéla Paulová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 24.00
9 Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Radka Horáková Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice 24.00
9 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 24.00 Tereza Grygarová Tělocvičná jednota Sokol Frýdek - Místek 24.00
9 Veronika Lésková 24.00 Kateřina Muchová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
13 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00
13 Františka Skalická Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 18.00 Kateřina Havrlantová VSK ČVUT Praha z.s. 18.00
13 Kateřina Bukvaldová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00
13 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 18.00
17 Natálie Žůrková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 12.00 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 12.00
17 Klára Petrovická TJ Slovan Chabařovice, z.s. 12.00 Kristýna Pešková 12.00
17 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 12.00 Marie Kajprová 12.00
17 Barbora Křečková Beachclub Strahov, z.s. 12.00 Alžběta Rybová Beachclub Strahov, z.s. 12.00
17 Anna Suchánková 12.00 Klára Hřebenová TJ OP Prostějov 12.00
17 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 12.00 Amálie Tonová Prague beach team, z.s. 12.00
17 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 12.00 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
17 Anna Benešová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 12.00 Tereza Francová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00
25 Dominika Zezulová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00 Martina Lepková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 6.00
25 Karolína Janoušková 6.00 Tereza Štěpánková 6.00
25 Anna Bicanová Volejbalový klub Karlovy Vary z.s. 6.00 Natálie Szep Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 6.00
25 Lucie Souralová Beach Service club z.s. 6.00 Anita Hájková Beach Service club z.s. 6.00
25 Pavla Nekvapilová 6.00 Kateřina Vaňková Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 6.00
25 Nikola Mazáčová Sportovní Klub školy ZŠ Mikulova Praha, spolek 6.00 Magdaléna Exnerová Sportovní Klub školy ZŠ Mikulova Praha, spolek 6.00
31 Nela Roštoková 3.00 Veronika Čurdová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 3.00
31 Veronika Kašparová 3.00 Lenka Horáková 3.00
31 Pavlína Selingerová 3.00 Michaela Brunclíková Škola volejbalu z.s. 3.00
31 Ema Šťastná Happy Sport Opava, z.s. 3.00 Anna Baumanová 3.00
© ČVS 2015-2018