Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Český pohár (celostátní) / Chodov


kategorie: Dívky U20
18. 6. 2016 - 19. 6. 2016

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 60.00 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 60.00
2 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 54.00 Lucie Pokorná 54.00
3 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 48.00 Andrea Zelenková 48.00
4 Julie Honzovičová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 42.00 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00
5 Tereza Perušičová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 36.00 Hana Makoňová Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 36.00
5 Anna Benešová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 36.00 Tereza Francová Beachclub Strahov, z.s. 36.00
7 Františka Skalická Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 30.00 Kateřina Havrlantová Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 30.00
7 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 30.00 Natálie Žůrková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 30.00
9 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 24.00 Marie Kajprová 24.00
9 Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Radka Horáková Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice 24.00
9 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 24.00 Amálie Tonová Prague beach team, z.s. 24.00
9 Kateřina Svobodová 24.00 Kristýna Němcová 24.00
13 Alžběta Rybová Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Natálie Migasová SK HAMR, z.s. 18.00
13 Anna Suchánková 18.00 Klára Hřebenová TJ OP Prostějov 18.00
13 Patricie Rozsypalová Tělovýchovná jednota Bohemians Praha 18.00 Pavla Nekvapilová 18.00
13 Kateřina Szabová Volejbalový klub České Budějovice, z.s. 18.00 Adéla Kolesnáčová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 18.00
17 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 12.00 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00
17 Valentýna Hynková Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 12.00 Lucie Šeredová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 12.00
17 Tereza Linhartová Sportovní Klub školy ZŠ Mikulova Praha, spolek 12.00 Tereza Prošková Sportovní Klub školy ZŠ Mikulova Praha, spolek 12.00
17 Adéla Paulová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 12.00 Štěpánka Staňková 12.00
17 Anna Marie Lauermannová Sportovní klub Meteor Praha 12.00 Natálie Szep Beach volleyball club Chodov, zapsaný spolek 12.00
© ČVS 2015-2018