Reprezentace
20. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - ISL
Reprezentace
24. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : FIN - CZE
Reprezentace
27. 8. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - MNE
Reprezentace
4. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : MNE - CZE
Reprezentace
7. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME Tábor : CZE - FIN
Reprezentace
11. 9. 2022
Ženy - Kvalifikace ME : ISL - CZE
Reprezentace
24. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) BRA - CZE
Reprezentace
26. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) JPN - CZE
Reprezentace
28. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) ARG - CZE
Reprezentace
30. 9. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) CHN - CZE
Reprezentace
1. 10. 2022
Ženy - MS (Nizozemsko) COL - CZE
 

Český pohár (celostátní) / Brno (Viktoria, Olympia)


kategorie: Dívky U20
25. 6. 2016 - 26. 6. 2016

update 9/6

  • pozor, změna místa konání turnaje Strahov->Brno Viktoria
online výsledky

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Martina Maixnerová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 60.00 Marie Sára Štochlová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 60.00
2 Tereza Baláková VK Prostějov, spolek 54.00 Lucie Pokorná 54.00
3 Zuzana Kožnárková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 48.00 Veronika Šikralová VK Brno, z.s. 48.00
4 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 42.00 Miroslava Dunárová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 42.00
5 Kristýna Němcová 36.00 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 36.00
5 Veronika Černíková SK Duhovka Břeclav, z.s. 36.00 Kristýna Pavlovská BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 36.00
7 Lucie Šídlová Prague beach team, z.s. 30.00 Radka Horáková Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice 30.00
7 Františka Skalická Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 30.00 Kateřina Havrlantová Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 30.00
9 Alžběta Rybová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Barbora Křečková Beachclub Strahov, z.s. 24.00
9 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 24.00 Natálie Žůrková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 24.00
9 Anna Benešová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 24.00 Tereza Francová Beachclub Strahov, z.s. 24.00
9 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00 Alžběta Skopová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 24.00
13 Kateřina Svobodová 18.00 Natálie Migasová SK HAMR, z.s. 18.00
13 Valentýna Kužílková Beachklub Ládví z.s. 18.00 Marie Kajprová 18.00
13 Klára Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 18.00 Eliška Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 18.00
13 Anna Suchánková 18.00 Klára Hřebenová TJ OP Prostějov 18.00
17 Aneta Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 12.00 Barbora Hajnová Tělocvičná jednota Sokol Brno - Juliánov 12.00
17 Pavla Nekvapilová 12.00 Sára Výšková Tělovýchovná jednota Bohemians Praha 12.00
17 Barbora Kožoušková Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 12.00 Jana Kokešová 12.00
17 Kristýna Čapková 12.00 Martina Lepková Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
17 Natálie Zelená Tělocvičná jednota Sokol Šlapanice u Brna 12.00 Petra Kožoušková VK Prostějov, spolek 12.00
© ČVS 2015-2018