Reprezentace
25. 5. 2022
Ženy - turnaj GEL Varaždin : CRO - CZE
Reprezentace
25. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Tartu : EST - CZE
Reprezentace
28. 5. 2022
Muži - turnaj GEL Kutná Hora : CZE - BEL
Reprezentace
1. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Nitra : SVK - CZE
Reprezentace
1. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Liepaja : LAT - CZE
Reprezentace
4. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - SVK
Reprezentace
4. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Karlovy Vary : CZE - LAT
Reprezentace
8. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Kortrijk : BEL - CZE
Reprezentace
11. 6. 2022
Ženy - turnaj GEL Zlín : CZE - CRO
Reprezentace
11. 6. 2022
Muži - turnaj GEL Zlín : CZE - EST
 

Český pohár (celostátní) / Brno (Viktoria, Olympia)


kategorie: Dívky U20
2. 7. 2016 - 3. 7. 2016

Výsledková listina

#JménoOddílBodyJménoOddílBody
1 Veronika Šikralová VK Brno, z.s. 60.00 Zuzana Kožnárková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 60.00
2 Karin Žolnerčíková Tělovýchovná jednota Ostrava 54.00 Šarlota Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 54.00
3 Veronika Černíková SK Duhovka Břeclav, z.s. 48.00 Kristýna Pavlovská BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 48.00
4 Michaela Kroupová Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 42.00 Lucie Šauerová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 42.00
5 Františka Skalická Tělocvičná jednota Sokol Žižkov I 36.00 Kateřina Havrlantová Tělovýchovná jednota Praha - Podolí, z.s. 36.00
5 Eliška Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 36.00 Klára Trunečková Tělocvičná jednota Sokol Nusle Praha 36.00
7 Klára Hřebenová TJ OP Prostějov 30.00 Anna Suchánková 30.00
7 Marie Makovcová Tělovýchovná jednota Ostrava 30.00 Natálie Žůrková S.K. P.E.M.A. Opava, z.s. 30.00
9 Lucie Šídlová Beachclub Strahov, z.s. 24.00 Radka Horáková Školní sportovní klub při Gymnáziu Šlapanice 24.00
9 Kateřina Svobodová 24.00 Kristýna Němcová 24.00
9 Kateřina Bukvaldová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00 Michaela Břínková BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 24.00
9 Pavla Nekvapilová 24.00 Sára Výšková Tělovýchovná jednota Bohemians Praha 24.00
13 Alžběta Rybová Beachclub Strahov, z.s. 18.00 Barbora Křečková Beachclub Strahov, z.s. 18.00
13 Andrea Lorenzová Beachvolejbalová škola Praha, z.s. 18.00 Alžběta Skopová Sportovní klub BEACHKLUB PRAHA, spolek 18.00
13 Petra Cuřínová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 18.00 Amálie Tonová Prague beach team, z.s. 18.00
13 Veronika Lésková 18.00 Aneta Svobodová BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 18.00
17 Karolína Chrobáková Volejbalový oddíl TJ Lanškroun, z.s. 12.00 Tereza Jozová Volejbalový oddíl TJ Lanškroun, z.s. 12.00
17 Eliška Tezzele Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00 Markéta Svozilová Tělocvičná jednota Sokol Brno I 12.00
17 Aneta Cihlářová Policejní volejbalový klub Olymp Praha z.s. 12.00 Nikola Křišťanová Tělovýchovná jednota Tatran Střešovice, z.s. 12.00
© ČVS 2015-2018