Reprezentace
2. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
3. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: LAT - CZE, Riga
Reprezentace
9. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
10. 8. 2024
Muži - přátelské utkání: BEL - CZE
Reprezentace
24. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: MNE - CZE, Kolasin
Reprezentace
29. 8. 2024
Muži - kvalifikace ME: CZE - NOR, Tábor
 

Český pohár / Praha (Ládví)


kategorie: U20 muži
žebříček pro zapsání bodů: ABV - U20 muži
11. 6. 2016

update 9/6

  • počet přihlášených dvojic klesl na 16, kvalifikace zrušena

Online výsledky:

https://drive.google.com/open?id=1y_xN-R4VC8VkZp7tbJ1MpHhkYgB7-qUflnk3FtAIY7o

Výsledková listina

#JménoOddílBody zápisJménoOddílBody zápis
1 Lukáš Kittel Volejbalový sportovní klub Staré Město, z.s. 40.00 Lukáš Vašina VK Karlovarsko, z.s. 40.00
2 Jan Knapek Beachklub Ládví z.s. 36.00 Martin Pavlovský BeachPunk Team z.s. 36.00
3 Patrik Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 32.00 Marek Holeček 32.00
4 Aleš Kala BEACH ACADEMY VIKTORIA BRNO, z.s. 28.00 Matěj Lex Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 28.00
5 Martin Farář 24.00 Matouš Pčola 24.00
5 Dominik Stasiowski Volejbalový oddíl TJ Lanškroun, z.s. 24.00 Vojtěch Bauman VK Ostrava, s.r.o. 24.00
5 Martin Maňas Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00 Štěpán Havlín Tělocvičná jednota Sokol Brno I 24.00
5 Ivo Hulpach SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. 24.00 Michael Vodička Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 24.00
9 Hynek Ondráček Happy Sport Opava, z.s. 20.00 Jakub Henzl Volejbalový klub Ostrava, z.s. 20.00
9 Matěj Šépka Prague beach team, z.s. 20.00 Jakub Šépka Prague beach team, z.s. 20.00
9 Ladislav Toman Volejbalový sportovní klub Zlín, z.s. 20.00 Ondřej Nejedlý Sportovní klub Meteor Praha 20.00
9 Ondřej Muroň VK Ostrava, s.r.o. 20.00 Lukas Faller 20.00
13 Kryštof Kozler Beachwell Pelhřimov 10.00 Jiří Mach Tělovýchovná jednota Sokol Štoky, z.s. 10.00
13 Ota Cuřín 10.00 Denis Kelnár 10.00
13 Ondřej Heřman Beach Service club z.s. 10.00 Jakub Čadek 10.00
13 Jan Bíl Tělocvičná jednota Sokol Pardubice I. 10.00 Ondřej Unzeitig Green Volley Frýdek-Místek, z.s. 10.00
© ČVS 2015-2018